Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 éve nem jön a baba, milyen...

1 éve nem jön a baba, milyen vizsgálatok várnak ránk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez lesz a 12.sikertelen hónapunk, ha most sem sikerült akkor megyünk dokihoz, mi vár ránk? Annyira rettegek attól, hogy valami gond van valamelyikünknél :( Nagyon vágyunk a babára :(
2015. júl. 30. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném hogy ebben az 1 évben nagyon rám járt a rúd. Tavaly augusztusban kezdtük a baba projectet, januárban volt egy petefészek cisztám, ami elcsúsztatta a mensit majd megjött és a ciszta felszívódott. Februárba teherbeestem, 5 pozi teszttel boldogan mentem a dokihoz aki nem látott semmit és megjött, "kémiai terhessèg volt", ez felborította a ciklusomat 42 naponta jött meg, elkezdtem sportolni és életmódoy váltani és egy kicsit el is felejtettem a témát és hála az égnek visszaállt a régi 30 naposra + 14-15.nap érzem az ovu jeleit. Lehet hogy a próbálkozós időből lekéne vonnom azt az időt amíg nem jött meg normálisan, és várjak még? Mert több mint 40 napos ciklus mellett kétlem h lett volna ovum.
2015. júl. 30. 20:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Először vegyetek patikában egy férfi termékenységi tesztet. Otthon elvégezhető, aránylag olcsó, nem fáj, nem kellemetlen és legalább ad valamiféle információt a leendő apára vonatkozóan.
2015. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na meg 5 hónap utáb teherbeestem elvileg... akármi is lett a vége :( Úgyhogy meddőségi probléma nem lehet nem? Valami más lehet a bibi.. nem használok ovu tesztet és nem hőmérőzök, lehet nem a megfelelő időben vagyunk együtt.
2015. júl. 30. 20:15
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mennyire megbízható?
2015. júl. 30. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap teszteltem pozitívat 2 év után! Nem mentünk még el semmilyen vizsgálatra.

Szóval ne add fel a reményt :)

2015. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia mi tavaly június óta próbálkozunk nekem doki másfél évet mondot ha addig nem jön össze akkor menjek vissza ☺ most 2 hónapja ovutesztel nézzem mikor van pè.... szerintem próbáld ki tapasztalatból mondom mert mi soha nem akkor voltunk együtt mikor peteèrès volt 😊 múlt hónapban rokonoknal voltunk ezért nem tudtunk akkor együtt lenni de ebben a hónapban igen 10kell nem meg jönnie remélem most már sikerül mert már nagyon várjuk a kis csodát 😊😊
2015. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az, hogy már sikerült teherbeesned sajan nem jelenti azt, hogy nincs meddőségi problémátok. Hisz volt már rá példa amikor egy megállapított elzáródott petevezetékkel is teherbeesett valaki. Mi már túl vagyunk a párommal ezeken, jelenleg 24 hetes terhes vagyok 3 évet vártunk rá a 2. inszeminációval sikerült. Az alap vizsgálat neked egy teljes hormonsor vérvétel a párodnak meg egy spermavizsgálat. Illetve megnézik, hogy átjárhatóak e a petevezetőid. Nálunk velem van a gond, IR-em és Pcos-om van ami miatt szinte nem is volt peteérésem, mensi is évente 1. Endokrinológushoz fordultam, ott derült ez ki majd diétára fogtak, kaptam gyógyszert és közben meddőségi központba is jártunk. Azt mondják 1 év után már érdemes elmenni egy kivizsgálásra, főleg ha tényleg ennyire vágytok rá. Nehéz 3 év volt, de lassan meg lesz a gyümölcse, decemberben végre mi is szülők leszünk :) Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel, amiben tudok segítek :)

2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!