Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Két vetélés után hova és...

Nikike27 kérdése:

Két vetélés után hova és kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Első terhességem 9 hetesen elhalt ,amit 11 hetesen tudtam meg.Most a másodiknál szintén csak 7 hetesen.Elkeseredett vagyok és nem szeretném még egyszer átélni ezeket.Szeretném ha valaki megtudná mondani hova és kihez forduljak ,milyen vizsgálatokra van szükségem és mibe is kerülnek ezek.Ugyan is az orvosok csak legyintenek hogy ohhhhh hát majd a következő,de azt nem gondolnak bele ,hogy ilyenkor mit érez belülről az ember.27 vagyok ,nem hiszem, hogy túl sok időm van. ami tudjuk nagyon repül.Előre is köszönöm mindenkinek! :)

#vetélés #magzati elhalás #teherbeeyési probléma
2015. aug. 8. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazából elég sok időd van még próbálkozni, de ha utána kaarsz járni - az sem kellemes, mint próbálkozni, nem feladni - akkor csak egy nőgyógyásznál kellene kezdened. Még magánrendelés sem kell, többszöri vetéléssel kell, hogy foglalkozzanak? Milyen orvosoknál voltál, akik legyintettek?
2015. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,3. után vizsgálnak ki komolyan,de miért nem beszéled meg az orvosoddal,nem mondtak semmit?
2015. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magándokinál biztos kérheted előbb,de én kivárnám.
2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt van időd - ha az ellenkezőjét mondogatod, azzal csak magadnak ártasz.


Másrészt itt biztos nem fog tudni segíteni senki. Menj el egy nődoki magánrendelésére, és beszéld meg vele.

2015. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én mást mondok, mint a többiek. Ne várj, menj el egy meddőségi központba, nem csak meddő párokkal foglalkoznak. Pl. a lakóhelyedhez legközelebbi Kaáli Intézetbe. Nekem már van egy gyermekem, de a kis tesó várat magára. Nőgyógyász igazából sok mindent nem tett értem. Closty kúrát csináltatott mindenféle vizsgálat és ultrahangos követés nélkül. Aztán hormonvizsgálat is volt, szerinte jó eredmények lettek. A Kaáliba mondták, hogy nem igazán jó, gyógyszert is kaptam. Amit elértem a várakozással, hogy nem mentem el a megfelelő helyre időben , azt nyertem el, hogy 2 hónapja volt egy méhenkivüli terhességem. Ki is kellett venni az egyik petevezetőm. Két vetélés után szerintem mindenképp menj el egy ilyen központban. Nekem is még műtét után is azt mondta a doki, hogy várjak..... Ja és, hogy gondolkozzak pozitívan. Ha ilyen válaszra vágynék, akkor nem orvoshoz mennék, hanem valami javas aszzonyhoz vagy ilyesmihez.
2015. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5- ös vagyok. Szerintem amilyen vizsgálatok neked kellenek azokat állja a tb.
2015. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ha 3 után vizsgálják ki,akkor nem valószínű,hogy tb-re....
2015. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ami sztenderd ok szokott lenni: pajzsmirigy nem megfelelő működése, IR, esetleg nem kezelt cukorbetegség.

Ha debreceni vagy, tudok orvost mondani, rengetegen járnak hozzá baba miatt. Ő belgyógyász, endkorinológus, diabetológus. Én ebbe az irányba mennék először.

2015. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
itt nem kapsz értelmes választ a kérdésedre! tudom mit érzel, pénteken volt a 2 mised ab műtétem még mindig a műtő képei lebegnek a szemem előtt, és az mikor a laminália után vártam hogy megműtsenek! végig gondoltam mi a baj van velem, miért nem sikerül. mit tehetnék még. majd arra gondoltam interneten keresek egy meddőségi szakembert akinél kérek időpontot minél hamarabb és kivizsgáltatom magam addig nem fogok újra próbálkozni a párommal. és addig hívom a magán dokikat még valamelyik komolyan vesz én fizetek várok cserébe valamit!
2015. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 es vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy neked is ezt javaslom, hogy keres a googlen egy neked színpatikus orvos és beszélj vele kérj időpontot mond el telefonba mit szeretnél. biztos már telefonba letudod szűrni melyik orvos vesz komolyan.
2015. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!