Terhesség alatti menzesz?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menzeszem ezért csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Voltam orvosnál aki beutalt ultrahangra, péntekre. De tegnap óta iszonyatos görcseim vannak és ma arra ébredtem hogy nagyon erősen menstruálok. Spontán vetélésem volt? Menjek vissza a nőgyógyászhoz amint tudok vagy várjam ki a pénteket és majd az ultrahang megállapítja, hogy mi történt?

#terhesség #menzesz #babát várok mégis megjött
2015. aug. 9. 06:34
 1/3 bithorlo ***** válasza:
Menj orvoshoz!!! Akár méhen kívüli is lehet, de akár meg is menthetik a picurit, ha amúgy jó helyen van! Remélem, mihamarabb rendbe jössz!
2015. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
orvos azonnal!!! voltál hogy vagy?
2015. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Voltam dokinál aki továbbított ultrahangra. Ott azt mondták elvetéltem és "szerencsémre" egyben kijött az egész magzat így nincs szükség utólagos beavatkozásra.
2015. aug. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!