A tsh értéket hogy lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
endokrinológus ad gyógyszert az eredményeid alapján, de eltart egy ideig mire beállítjàk. Nekem is nem rég derült ki, hogy baj van. Milyen magas lett az értéked?
2015. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemek 2.1 de a babához 1 körül kéne lennie erre nem ad a doki gyógyszert.
2015. aug. 9. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
De próbálkoztatok már, és nem jön össze a baba?
2015. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van amelyik doki szerint ezzel az értékkel is teherbe lehet esni, de ha nem osztod a véleményét menj át máshoz.
2015. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nos bízok az orvosomban!! pontosan csak most próbálok válaszokat keresni 2 vetélésem volt pénteken műtöttek, már haza engedtek a kórházból szörnyen érzem magam. próbálok választ keresni, 2,1 volt a tshm amivel teherbe estem. hétfőn beszélek az orvosommal, csak még erre gondoltam magamban hogy esetleg a tsh értékem miatt történt :(
2015. aug. 9. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
előző váladzoló vagyok, sajnálom, remélem sikerül kideríteni miért volt. jobbulást!
2015. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teherbe esni igazából bármilyen értékkel lehet... ismerősöm 11-es TSH értékkel esett teherbe és meg is maradt a kisfia, én 4,8as értékkel estem teherbe ikrekkel sajnos nem tudtunk az értékről így nem maradtak meg a picik.


2 alatt kell lennie, hogy ne legyen gond, én Letrox 50 gyógyszert szedek szeptemberben derül ki, hogy mennyit esett a TSH értékem. Addig ha terhes leszek azonnal emelni kell a gyógyszer adagot és újra nézetni, hogy áll TSH szint. Erre rendszeresen figyelni kell.



Szerintem menj nyugodtan másik orvoshoz, mondd, hogy babát szeretnél és volt 2 vetélésed ezért szeretnéd picit lejjebb vinni, hátha ez a gond. Meg ha teheted nézess szelén és jód szintet mert az is okozhat gondot.


Minden jót remélem hamarosan anyuka leszel :)

2015. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jódos vizet ittam már teherbe esés előtt és alatt is.2x volt komoly vérzés és a végén befektettek de a baba rendben volt.
2015. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!