Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akkor mit kell csinálni ha...

Akkor mit kell csinálni ha másfél év szigorú kezelés után se rendeződik a menstruáció?

Figyelt kérdés
PCOS/IR-es vagyok. Eredmények javulnak, bőröm se pattanásos már, híztam is, mert túl sovány voltam, de a ciklusom mégsem áll be, 2-3 havonta jön meg csak és már nagyon elkeserít ez.

2015. aug. 10. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. Szabó Szigfrid reflexológus? Vagy olyan természetgyógyász, aki ért ehhez a talpmasszázshoz? Nagyon brutális, de állítólag használ. Én egy kezelést se bírtam ki.
2015. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele sokat foglalkozni, nem vagyunk egyformák. A biológiai variabilitás igen jelentős és ez még a teherbe esést sem igazán akadályozza.
2015. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha ket verzes kozotti ido megegyezik attol meg lehet nalad normalis. Nekem pl lusta az egyik petefeszkem igy valtozik a ciklusok hossza. Van amikor 52 napos. Nekem sose volt tankonyvi 21 napos. A termekenysegemet nem befolyasolta. Hiszen itt vigyorog melletem a 4 honaposom. Lehet neked is hosszabbak a ciklusok.

De beszelj a dokiddal. Biztos van ra valami hormon. Max fog.gatlo.

2015. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyed rendben? 3., 21. napi hormonsor (nemcsak T4, TSH)?

Mert nekem csak az IR-t kezelték 3/4 évig, és utána derült ki, hogy a pajzsmirigyem is alulműködik....

2015. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fog.gátló csak elfedi a tüneteket, de az okot nem szünteti meg. Viszont jól megbolondíthatja a szervezetet.
2015. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pontosan miből áll a szigorú kezelés?
2015. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
180 g ch diéta számolva, heti 3-4x 45 perc futás, napi 3x500 mg Meforal. És mensi mégis sehol. TSH 2,940 lett, ami tudom, hogy magas. Többi pajzsmirigy értéket sajnos nem néztek, de 2 hét múlva megyek vissza endokrinológushoz és fogom mondani.
2015. aug. 11. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordított irányból derültek ki a dolgok. Először a pm alulműködés, utana a Pco és az enyhe IR. Mihelyt a TSHm 1 körülre beállt, nahyjaból rendeződött a ciklusom is. Meforalt 2x500at szedtem, onnantól a peteérésem is rendeződött. Inozitolt folsavat, E és D vitamint szedtem mellé. Itt alukàl a 4 hónapos kisfiam, aki a 2.peteéréses hónap spontán eredménye. Nézesd meg a TSHdat, babához ez magas. Mindenképpen ikszeljenek a TSH mellé a fT4et is!!! 3. Napi hormonsor sem ártana, LH/FSH arányt jó lenne tudni a Pco miatt. Plusz prolaktinszint. Remélem minden oké lesz!
2015. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!