Kicspic kérdése:

Closty okozza? Ciklus 23 napján vagyok, és az első closty hónapom. Cijlus 13-18 ig nagyon erős szúro feszito fájások kb a petefeszkem szet akart vba durranni.

Figyelt kérdés
Ez elis mult egyik naprol a masikra utana pedig enyhe görcsök de nem vészesek....de a görcsök mostis megvannak (mensi szerű) kb 2 napja pedig tobb folyasom is lett.ja es neken kb 50 60 napisak a ciklusaim.azt nondta h a dokim h a closty ezt ia segiti helyrerakni...
2015. aug. 12. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló tüneteim a Clostytól, de azért nem lenne baj, ha elmennél orvoshoz biztos ami biztos csinálna szerintem egy ultrahangot.


Abban a hónapban amikor nagyon fájt, engem túlstimuláltak.

2015. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ☺
2015. aug. 12. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat....☺
2015. aug. 12. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Closty késői (nekem is 23 napi) ovulációt csinált, holott nekem 25-26 naposak a ciklusaim. Tudom, mivel elmentem progivizsgálatra, ami igazolta a tüszőrepedést. A hőm is felugrott és a ciklusom is kitolódott a késői tüszőrepi miatt. Egyébként pedig a 12. napon voltam UH-n ahol láttak egy 22 mm és egy 10 mm tüszőt. Szerintem mindkettő megrepedt, az egyik rendes időben. a 10 mm-es pedig 23. napra szerintem megérett.
2015. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mikor tesztelsz??
2015. aug. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!