Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR, PCOS, PAJZSMIRIGYALULMŰKÖD...

IR, PCOS, PAJZSMIRIGYALULMŰKÖDÉS. Inofolicot, clostilgegyit és letroxot szedek ezekre a problémáimra. Összejön még valaha a Babónk?

Figyelt kérdés
9hónapja próbálkozunk. Fél éve kb már szedtem két hónapnyi clostyt, de màst nem.Az inofolic port most kezdtem el szedni két hete 2x1-et.sok jót hallottam már róla.Valaki valami véleményt tud nekem mondani?

2015. aug. 23. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet a hármas kezeléssel és a metforminnal?


Mivel PCOS/IR-t clostyval nem lehet kezelni.

2015. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Endokrinológusnál is voltam, de ezt nem mondta. Ch diétat csinálok és mozgok is. Metet nem szedek...
2015. aug. 23. 13:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem IR-om van ciszták nélkül. Leírom a tapasztalataim azért:

Próbálkozás első 6 hónapja: semmi extra, próbáltunk két naponta együtt lenni, menzim ugyan volt magától, de 28-45 napos ciklusokkal, baba nem jött.

Próbálkozás 6-12. hónapja: fehér liszt, cukor szigorúan kuka, semmi bűnözés, 3-4 óránként evés ha tőrik-ha szakad, hetente egyszer futás/hosszú séta a természetben, baba még mindig nem jött.

12. hónap után: hőmérőzés minden reggel, görbe vezetés, ovut nem igazán tudtam belőni. 14. hónapban Apa is és én is beiktatjuk az E vitamint (Bioextra 400mg) eleinte naponta, aztán 2-3 naponta. 15. hónapban ciklus első napján elkezdtem Inofolicot inni reggel-este. Görbe nem mutat megint semmit. Majd ciklus 28. napján lezuhan a hőm 35,6-ra. Ovul lenne menzi helyett?? Másnap hő 37 fölé megy, menzi nem jön. 13 nappal később először nagyon halvány pozitív a teszt ☺ 26.án szerdán megyek szülni. Sok sikert!

2015. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Istenem :) szívből gratulálok Neked :) akkor lehet ez az innofolic mégis csak hatásos :) akkor ti is "megszenvedtetek" a piciért, de biztos megéri várni! Mégegyszer gratulálok! És sikeres és könnyű világra jövetelt kívánok!
2015. aug. 23. 14:09
 5/21 anonim ***** válasza:

Aviva tornát ismered? Én nagyon ajánlom!


Amúgy a sima szénhidrátdiéta kevés, a fehér lisztes és fehér cukros összes ételt ki kell iktatni+ lehetőleg a krumplit is. Sok cisztám volt, a diéta nekem mindet eltüntette, a hormontorna, amit fentebb írtam, pedig segített. A pajzsmirigyemen még turbózni kellett, de nem bírtam a gyógyszert. Szerencsére találtam egy hormonszakértőt, akit szívből tudok ajánlani, rengeteg pajzsmirigyese volt már. Nekünk is sikerült a baba az általa ajánlott diétával, (bár lehet, hogy anélkül is sikerült volna a torna és a többi dolog miatt).

2015. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Milyen az a ch diéta?
2015. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ismerem az Aviva tornát, könyvem is van, de itt nalunk a környéken nincs erre lehetőség sajnos. Könyv alapján, meg nem biztos, hogy annyira hatásos lenne :(
2015. aug. 23. 15:14
 8/21 anonim ***** válasza:
nem kapsz metet? hát akkor ez a baj.menj olyan orvoshoz aki felírja,a hármas kezelést tartani kell!
2015. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2.-es vagyok. Köszönöm szépen! Igen, volt néhány hiszti és sírás, még abban a hónapban is mikor sikerült, mert itt sokan írják, hogy 10.-11. DPO-n már mutat valamit a teszt, nekem meg a 12. is teljesen negatív volt, el is sirattam azt a hónapot megint, aztán csak nem jött meg☺ Remélem hamar sikerül Nektek is!
2015. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
28-àn nem kéne megjönnie :) 29-én meg a férjemnek a szülinapja lesz. Remélem adhatok neki egy felejthetetlen ajándékot.. De azért készülök mással is. :) :/
2015. aug. 23. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!