Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek PCOS, IR miatt nem jön...

Akinek PCOS, IR miatt nem jön a baba, milyen a kapcsolata az édesanyjával?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasok a témában és mindenhol a lány-anya közötti kapcsolatot emlegetik. Érdekelne, hogy tényleg ennyire egyforma lenne mindannyiunk esete, a kiváltó ok?

2015. aug. 12. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Anyámmal tartom a kapcsolatot, de nem jó a viszonyunk (bár ő biztosan azt mondaná, hogy igen). Ez csak azért van, mert konfliktuskerülő vagyok. Nagyon határozott, elnyomó, ingatag lelkű, kiszámíthatatlan nő, tele elvárásokkal magával és persze velem szemben is. Sosem tudtam neki megfelelni kellőképp. Amúgy nem a nőiesség példaképe számomra. Folyamatos kritikáinak köszönhetően egy önbizalomhiányos, gyenge kamasz voltam, akinek hosszú évek alatt sikerült összeszednie magát úgy-ahogy. De persze soha az életben nem ismerné el, hogy szar anya volt, még a végén szembe kéne néznie a saját problémáival.
2015. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Csodálatos gyerekkorom volt és most, felnőttként is nagyon jó a kapcsolatom az édesanyámmal.

(Egyébként mi már túl vagyunk a problémán. 3 éves a kislányunk. Inszeminációval sikerült teherbe esnem.)

2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Akinek PCOS/IR-re van az soha nincs túl a problémám, mivel nem gyógyítható, csak kezelhető és karban tartható az állapot. Csak ezt gondoltam fontos megemlíteni, mert kezeletlenül jó eséllyel száguldasz a cukorbetegség felé. Ez meggyógyulni sosem fog. Nem csak a gyerekvállalás miatt fontos kezelni. (Első vagyok: nekem is van két gyerekem már, ettől függetlenül a diéta-sport-gyógyszer elhagyhatatlan része az életemnek.)
2015. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A probléma alatt azt értettem, hogy "nem jön a baba", hiszen ez volt a kérdésben.
2015. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor aki eddig írt, mindenkinek van babája? Mert az kérdeztem, h NEM JÖN A BABA!
2015. aug. 12. 13:33
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem túl jó sajnos, bár szeretem. De nem az az igazi anya lánya kapcsolat.
2015. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, már van babánk, kettő is. Ettől még éveket vártunk rájuk...
2015. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem jön a baba nekünk se 2 éve.
2015. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, van már gyerekünk, de vártunk rá 6 évet és abban az időben is jó volt anyukámmal a kapcsolatom. Ha nem vagy kíváncsi a válaszomra, akkor hagyd figyelmen kívül.
2015. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy sokáig tartott mire rájöttem h túl jóban vagyunk. Együtt mentünk shoppingolni, moziba, kerékpározni stb. Minden reggel ìr h "szép napot, puszi, szeretlek". Nem volt olyan nap h ne találkozzunk, de ha véletlenül elmaradt akkor számon kérte rajtam, sőt pukkadt. Én igyekeztem mindig "jó" lànya lenni és megfelelni az elvárásainak. Na, most azon vagyok h elvágjam a köldökzsinórt, ami számára nagyon fájdalmas és habár nem tud a gondolataimról, érzi h változik valami. Mellesleg a fèrjem gyűlöli anyámat, anyu se szereti tulzottan őt, habàr kedves vele (többnyire).
2015. aug. 12. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!