Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek az értékeim? Ezek...

Megnéznétek az értékeim? Ezek a ciklus 4. napján készültek!

Figyelt kérdés

ösztradiol: 28 pg/ml

FSH 4,1 mIU/ml

cortisol 10 ez egy furcsa jel, nem tudom mi /dl

LH 3,9 mIU/ml

progesteron 0,1 ng/ml

prolaktin 15,1 ng/ml

testosteron 0,44 ng/ml

TSH 1,33 mU/l



2015. aug. 25. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen orvos is ki fogja értékelni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. aug. 25. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem veszes, tsh-d teljesen jo, lh-fsh arany jo, ha nem 1-1 lenne, az utalhatna pcos-ra, de itt nem. Prolaktin, osztradiol nem tudom jo, e mert ezeket az egysegeket nem tudom hogy valtjak, de gondolom van a papirodon hatarertek. Esetleg cukor inzulin terhelesed nem volt? Ebbol az derul ki, hogy egeszen rendben vagy. Miert kellett a vervetel amugy?
2015. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Októberben lombikom lesz, ezért járok vizsgálatokra. Jelenleg egyébként napi fél szem Letroxot szedek, mert 2,1 is volt a tsh-m és és napi fél szem Bromocriptint, mert a prolaktin múltkor még határértéken belül volt, de már a felső értékhez közelített. Inzulin rezisztencia vizsgálatom még nem volt. Nem egyszerű, mert külföldön élek, de a lombik otthon lesz. Itt csináltatjuk a vizsgálatokat és küldözgetem haza az eredményeket. Itteni orvos nem csinálja meg az inzulin rezisztencia vizsgálatot, azt mondta csak akkor csinálná, ha már eleve inzulint kéne adnom magamnak. De otthon mindenképp szeretném megcsináltatni.
2015. aug. 26. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az pedig mindenkepp kene, mert ez alapjan a lombikos intezet is kinevet, hogy mit akarsz ilyen jo ertekekkel ;-)
2015. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam már náluk. Tudnak rólam szinte mindent, így nem nevetnek ki az értékek miatt. Pont most e- maileztem el nekik a már meglévő eredményeket. Kérdeztem tőlük, hogy ott csinálnak e inzulin vizsgálatot, mert mindenképp szeretném megcsináltatni.
2015. aug. 26. 11:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet velem a gond. Ha ezek jó hormonértékek, akkor mi a fenétől van az , hogy szülés óta átlagba 28. napon pozi az ovuteszt és kb. 42 napos ciklusaim vannak. Ez azért biztos nem jó így. Voltam orvosnál, sokra nem mentem vele. Adott clostyt, meg volt hormon vizsgálat. Meg, hogy legyek türelmes és fogyjak. 15 kg rajtam maradt szülés óta, 2 éve szültem. Lombikos dokik szerint ez nem akkor túlsúly, hogy emiatt lenne zavarom. Ja és 1 napos menstruációm szokott lenni. Egy hónapja szedek letroxot és bromocripint. Most volt az, hogy 5 napig volt rendes vérzésem.
2015. aug. 26. 11:42
 7/8 A kérdező kommentje:
A vércukrom jó, mondjuk ez nem jelenti azt, hogy az inzulin szint is jó lenne.
2015. aug. 26. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha a cukor jo az meg nem jelenti azt, hogy az inzulin nincs az egekben, hogy igy szinten tartsa a cukrot. Az pedig akkor sajna IR. Minimum 3 pontos cukor inzulin tetrheles kene. Ott kulfoldon nincs maganlabor? Itthon a maganlaborba bemesz, leperkalod az osszeget amibe kerul, es olyan vizsgalatot kersz, amilyet akarsz, es meg aznap megvan az eredmeny. Valahol akkor kell hogy gond legyen tenyleg, ha ilyen a ciklusod :-\
2015. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!