Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Merckformin xr 1000 s diéta...

Merckformin xr 1000 s diéta mellett ki mikor lett terhes? Ir van, PCOS nincs.

Figyelt kérdés
Rendesen van peteérésem s mentruálok. 1éve nem estem teherbe, ezért volt kivizsgálás.
2015. aug. 30. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Decemberben kezdtem diétázni, januárban kezdtem szedni a gyógyszert márciusban pozitívat teszteltem. Nekem nem volt peteérésem pcos képletvolt látható a petefészkeken.
2015. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2015. aug. 30. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én januárban kezdtem a diétát, májusban a gyógyszert. Következő év februárban lett pozitív a teszt. 7,5 évet vártunk erre a pillanatra.


Remélem hamar összejön a babátok, kitartást!

2015. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok! A kitartashoz, a babához. Neked is ,,csak" IR volt?
2015. szept. 1. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm most 9 hónapos. Remélem hamar összejön Nektek is. Kitartást!!!
2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Köszi szépen.

Elvileg "csak" IR volt, de produkáltunk egy pozitív pct tesztet is. Ezen kívül nem találtak semmit (szerencsére).


Elsőnek: Akkor majdnem egyszerre sikerült, mert nekünk 10 hónapos a lányunk :)

2015. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!