Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 30-32 napos ciklus, hő és...

30-32 napos ciklus, hő és ovuteszt szerint van peteérés, mégsem jön a baba, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Még "csak" 3 hònapja pròbálkozunk,a doki még nem foglalkozna velünk. 2-3naponta vagyunk együtt,mégsem sikerült. Járt valaki már ìgy? Mi volt a baj?

26 éves vagyok.


2015. aug. 28. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
3 honapja probalkoztok, es mar ki vagy borulva? Majd ha egy vagy 2 ev utan nem jon, akkor nezz vissza, most viszont felejtsd el a "hisztit" mert sajat magad akadalyozod!! 3 honap semmi, szo szerint!
2015. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

?? Hiszti?

A véleményekre voltam kìváncsi,semmi másra,időm sincs hisztire. Vagy te nem vagy tisztában a fogalmakkal...

Az meg már csak nem baj,hogy foglalkoztat a dolog...

2015. aug. 29. 10:09
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy nem elég vastag a méhnyálkahártyád és nem tud beágyazódni. Szedj E-vitamint, hátha az segít. Ja meg én még szedek C,D vitamint, folsavat. De ezeknek szerintem azért kell 1-2 hónap, hogy kifejtsék a hatásukat. Légy kicsit türelmesebb.
2017. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!