Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Túlstimulált a closty, kinek...

Kicspic kérdése:

Túlstimulált a closty, kinek lett baba? Kerlek irjatok

Figyelt kérdés
2. Clostys honap ciklus 13 napi uh azt mutatta h nincs peteeres a doki mondta hogy ha most nincs nem sok esely van ra h ebbe a honba legyen.teljesen elkenodtem de aztan elkezdett nagyonfajni a hasam alja..ciklus 18 napjan uh es mondta h a bal petefeszkem tulstimulalt lett de 3-4 db 21 mm domimans tuszom van!!!! Tehat van peteeres....akkor ez jo ugye???
2015. szept. 9. 10:13
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, ez jó jel. Főleg, ha legalább egy meg is reped. Legyetek együtt mostanában minél többet a pároddal.
2015. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem eddig max 3 petét sikerült érlelni egy-egy petefészkemben clostival 2013ban. rendszeresen együtt voltunk,de a 3 stimus hónapból egyszer sem jött össze. az első stimulálás nélküliben jött össze a kisfiam :)

hány szem clostit szedtél?

2015. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első honap napi 1*1 2. Honap 2*1 5 napig
2015. szept. 9. 11:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Jovoheten kell visszamennem uh ra ha megreped azt lehet vhogy erezni?? Tudhatom vmiből?
2015. szept. 9. 11:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Es most neztem a paprt hogy 9 mm a méhnyáljahártyám....azjo?
2015. szept. 9. 13:09
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
A 9mm nem a legacélosabb, de elmegy. Van esély. Hajrá!
2015. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) :-) :-) :-)
2015. szept. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!