Ha 4-5hònap alatt nem sikerül a baba, akkor ott már valami gond van, nem csak véletlen, ugye?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy lányom aki 3.hónapra összejött a kis tesó 10.hónap után jött össze és semmi bajom nem volt.
2015. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wiky93 ***** válasza:

Nem feltétlenül van gond.

Mi mikor próbálkoztunk nem jött össze, pár alkalom után feladtam, nem stresszeltem rá, 1-1,5 év után lepett meg minket a kislányunk! :)

Azért ha idegeskedsz, parázol vizsgáltassátok ki magatokat, de szerintem még várjatok nyugidtan egy pár hónapot a vizsgálatig addig meg próbálkozzatok! Hajrá, remélem minden oké :)

2015. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wiky93 ***** válasza:
Ja és pont január-februárban a párom külföldön dolgozott (tavaly) kb 2hetente járt haza, aztán mikor februárban utoljára hazajött akkor jött össze a babóca :) szóval jót tett, hogy nem sűrűn szexeltünk!
2015. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy van gond!

Ha legalább 1 éve nem jön össze valakinek, akkor sem feltétlenül van gond. Viszont akkor már elmegy az ember egy kivizsgálásra, de 4-5 hónap az semmi.

Nekünk 7 hónap után jött össze a kisfiunk, mindketten rendben vagyunk.:)

2015. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!