Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki meg tudja magyarázni,...

Valaki meg tudja magyarázni, hogy egyes nők miért tartják meg a negatív teszteket?

Figyelt kérdés
Az agyam eldobom, mikor ismerős is küldözgeti a képet, hogy szerinted is negatív. Mondom igen az. Erre ő: ez egy hetes, remélem a mostani pozitív lesz... Meg a neten F.B-on is ki rakják hogy ez régi, de még megvan... Miért????
2015. szept. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de szerintem nem normális egy húgyba mártott papírlapot tartogatni. Esetleg egy darab pozitív tesztet, amiből tényleg baba lett, de a többi...
2015. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem csak lefotózta? Én pl (igaz pozi tesztet) de lefotóztam és kidobtam, viszont el tudnám küldeni a fotót most is, hogy 8 hónapos teszt (ami már 8 hónapja nincs meg csak a kép róla)


Ha tényleg megtartja, azt nem értem, pozitív tesztet még oké de negatívat.. minek?

2015. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az.. 1 db pozitív tesztet én is elraktam, de többet nem.. A negatívot, meg minek őrizzem, hiszen rossz érzéssel tölt el...

Az ilyenek lehet, hogy mazochisták? O.O

2015. szept. 16. 09:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Most csinálta a képet a neg tesztről, és azt küldte el nekem. A neten sok baba mama csoportban szoktam látni, hogy az enyémek ilyenek: és akkor ott van a képen 4-5 teszt is, mind külön dátumozva, tehát nem maiak....
2015. szept. 16. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg nem tudod, min ment keresztül, mire végre sikerült a baba. Nálunk már minden volt, mire oda jutottunk, hogy végre pozitív lett. Nemhogy 4-5-t, de közel huszat csináltam, minden reggel, és őrizgettem őket, mint életem legnagyobb kincsét. Nem hugyos papírdarabot láttam rajta, hanem az évek óta vágyott babára bizonyítékot. Nem tettem ki FB-ra, meg nem küldözgettem körbe a világba, természetesen, de igenis értékesebb volt nekem az a pár darab pisis papírfecni, mint az egész lakás berendezésestől.
2015. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha jól értem amit írtál, te a pozitív teszteket raktad el. De ő meg sokan mások a negatív fecniket őrizgetik...
2015. szept. 16. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, itt a negatív tesztekről van szó...
2015. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem, amire gondolsz. De előbb kezdenek el sokan tesztelni, és csak utána erősödik a csík. Lehet, hogy reménykedett, várta, hogy talán a semmiből egyszer csak valami lesz. Tudod, nagyon kemény érzés ülni felette és órákon át szuggerálni és reménykedni. Sajnos tudom, milyen. Volt 1-2 napos negatív tesztem is, mire rászántam magam, hogy lemondjak róla, és a reményről, hogy sikeres volt a hónap. Én nem hiszem, hogy ilyesmi miatt ítélkezni kéne a másik felett.
2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nagyon kemény érzés ülni felette. Kb 30 negatív teszten vagyok túl, és tudom milyen sokat jelent egy pozitív. De az összes negatívot eldobtam. NEM normális dolog szerintem, hogy valaki olyasmihez ragaszkodjon, ami a sikertelenségre emlékezteti!
2015. szept. 16. 09:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Az meg minden tesztre rá van írva, hogy 20 perc után már nem értékelhető..... Hiába őrizgeti, az nem fog hirtelen "kicsíkosodni"
2015. szept. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!