Ez a teszt szerintetek is negatív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Reggeli elsőből, 9 dpo, 29.-ére nem várom (tudom, korai volt,de nem bírtam várni).


2015. júl. 24. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ennyi idő után akkor se mutatná ki, ha terhes lennél.
2015. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajna negatív, de 9. DPO-n nekem még a 10-es teszt is full negatív volt, pedig babás voltam, tehát nyugi, türelem, még bármi lehet :-)
2015. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ebből lehet még pozitív 2-3 nap múlva?
2015. júl. 24. 08:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább 5-6 nap. Tessék türelmesebbnek lenni, mert ha gyereked lesz, akkor végképp szükséged lesz rá.
2015. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a 13. DPO-n is totál full negatív volt a reggeli első vizeletből, mégis baba volt a dologban, nyugi :-)
2015. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez tankönyvi negatív (te látsz rajta második csíkot egyébként, azért tetted fel a kérdést?). Ne haragudj, de min. 5 nappal a várható vérzés előtt még a GYK-n is erős kicsit elkezdeni a tesztelgetést - szerintem.


Nem bántani akarlak, megértelek, mert én is számtalanszor voltam már ilyen türelmetlen. Csak teljesen értelmetlen ilyenkor tesztelgetni, tényleg.

2015. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negativnak latom en is :( Tegnap en is elottem egy 10 - es tesztet es nekem is full negativ lett (9. Dpo) :( na de remenykedjunk hatha sikerult !! Megy a drukk :)
2015. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél türelmesebb, 9. dpo-n halàl felesleges tesztelni.
2015. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!