Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy baj ha valaki r-h negativ...

Nagy baj ha valaki r-h negativ es terhes maradt? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
van egy ismerosom es r-h negativ , es terhes , meg van 2 het a szulesig, es bekerult a korhazba , kivan tagulva valamennyire , de nem szul meg , de nem is engedik haza egyelore . . neki meg volt egy terhessege , ugyan ebben a periodusban elveszitette a babat ! most fel hogy nehogy megint ugy legyen ... valaki jart meg igy? vagy mitol van ? ?

#baba #terhesség #r-h negativ
2015. júl. 29. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint a baba pozitív? És ez a gond?
2015. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem tudom , es azt sem hogy a mutlkor miert veszitette el ! ... de meg van vagy 2 het vagy 2 es fel het , akkor nem a 8-ik honapban van? azt hallottam hogy az baj ha a 8 ik honapban szuletik meg
2015. júl. 29. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:

De miért gondolod, hogy baj?

Akkor lenne gond, ha ő negatív, a baba meg pozitív. Mert akkor az anya vére antitesteket termelhetne. De gondolom, ez már korábban kiderült volna, nem csak így a végén.

Ha csak két hét van már vissza, akkor nem lenne gond, akkor sem, ha most rögtön megszülne.

2015. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én vércsoportom A RH-, a fiam A RH+. Koraszülött lett teljesen más okból (toxémia miatt), de teljesen egészséges. Anyukám is A RH-, teljesen problémamentes terhességből születtem. A nagymamámnak is ugyanez a vércsoportja, négy gyermeke született.

Remélem, hogy az ismerősödnél nem ismétlődik meg az a tragédia, minden esélye megvan egy szép, egészséges babára. Kiderítették akkor, hogy mi okozta a bajt?

2015. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azt sem tudom sajnos .. . akkor koszonom a valaszokat! :)
2015. júl. 29. 11:40
 6/13 A kérdező kommentje:
annyit tudok hogy veszekedett vagy megtepaszta az anyosa akkor regen es felmergelodott es meghalt a baba a hasaba ra vagy 2 napra ! most mar nem el az anyosa !
2015. júl. 29. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hal meg idegesség miatt egy baba!

37. héttől már nem koraszülésről beszélünk. Tehát ha a kiírt időpont előtt 3 héttel szül, akkor sem koraszülött a baba. Most is megszülhetne, nem lenne gond.

Az anya vércsoportja önmagában nem gond, bármilyen is. Akkor van baj, ha más a babáé, mint az anyáé.

2015. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
s ha mas a babae? akkor mi a gond?? amugy most jut eszembe en 7 honapra szulettem , 2 kiloval :)) es 40 cm-vel
2015. júl. 29. 11:50
 9/13 A kérdező kommentje:
utanna olvastam a dolognak hogy mijen baj lephet fel . amugy van meg egy 11 eves fia , csak a masodikat elveszitette 5 eve , es most a 3 -dikkal terhes , nem tudom mi lesz , majd ha megtudok valamit megirom
2015. júl. 29. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Ellenkező Rh csoport esetén (vetélésnél, abortusznál, szülésnél, halvaszülésnél is) beadnak egy anti-D injekciót, hogy a második terhességnél le lökődhessen ki a magzat.


A barátnőd állapotának semmi köze a vércsoportjához. Az emberek kb. fele Rh-, gondolod nekik nincs is gyerekük?


Ismét: annak, hogy Rh-, SEMMI köze az elvesztett terhességhez, se a mostani állapotához.

2015. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!