Sokszor olvasok olyat hogy "kémiai terhességem már volt" csak nem tudodd beágyazódni. Na ezt honnan derült ki, utólag?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
tudott lenne a tudodd helyet...:)
2015. szept. 17. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt után negatív teszt v megjön. nekem is volt. Késett a menzim, teszteltem, halvány, de egyértelmű pozi olt. Később nem erősödött, aztán negatív lett. A menzim csak egy hónap múlva jött meg.
2015. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján pozi teszt, aztán pár nap múlva vérzés....Ez pont ahhoz elég, hogy az ember beleélje magát... :(
2015. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabriell88 ***** válasza:
3 kémia terhességem volt.A doki azt mondta addig beszélünk kémiai terhességről, amíg nem ver a szíve, ugyanis szívveréstől tekintik magzatnak. Addig mivel nem. Ha kettőnél több ilyen van érdemes felkeresni egy meddőségi központot. Engem már oda küldtek át.Minden vérzéskor orvoshoz rohantam, ahol megállapították, hogy van hcg a szervezetemben.Ha van egy pozi teszted és vérzel , akkor rögtön orvos nem csak azért mert megmenthető, hanem mert ha mégsem, megnézni rendesen kiürült e.
2015. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi lànyok a vàlaszokat, nekem még (sajnos) soha életemben nem volt pozitív terhességi tesztem. effektíve még vszínű hogy "kémiai" terhességről sem tudok beszámolni. De nem is szeretnék....

Igazából kiváncsi voltam,mit jelent , rengeteg meddőségi oldalon olvastam már,de nem tudtam pontosan miaz.

2015. szept. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!