Megmaradhat a terhesség?

Figyelt kérdés
Lombik beültetésem volt 17 napja. Egy hete barna pecsételő vérzésem van. Hcg szint szerint baba van. Tegnapelőtt erős ggörcs és piros de még mindig pecsételó vérzés. Megijedtem...elmentem dokihoz egy petezsákot láttunk..nospat írt a görcsökre az utrogestant napi 4*3 rá emelte. Mára a helyzet változatlan...lombikosok hasonló cipőben?
2015. szept. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2015. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó kedves válaszadó. Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad tapasztalatodat velem. Biztos tudod milyen érzés sokadszorra reménykedni hogy talán most sikerül... Sok boldogságot az életben.
2015. szept. 19. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező. 😞

En most veteltem el 11hetesen😞

Nekem is igy kezdődött barnazas kis vérzés (igaz nekem hematomam volt)

7 hetesen szepen fejlődött volt szivhangja es ugy tovabb..

11hetesen kis derekfajas hasfájás barnazas nem volt "vészes"de elmentem uh ra hogy nézek meg odabent a babával minden ok? Erre ures petezsak volt már csak😞

Sajnos vannak terhessegek amikor kis vérzés nagyobb a baj mint akinek menstruáció mennyiségű ver távozik terhesség alatt.



Amit megtehetsz! Csak pozitívan állj a dolgokhoz es ne fesd az orodog a falra.

Sokat pihenj ne emelj!

Orvosi utasítást betartani.

Hasfájás barnazgatas mellet ajánlatos a nemi életet felfüggeszteni!

Igy legalabb mindent megteszek hogy a baba maradjon!

Jah es be dohanyoz ha eddig dohanyoztal.

Innentől kezdve csak a picin es az istenen áll hogy meg e marad vagy sem!


Nagyon jo egészséget terhességet kivanok neked,es kivanom hogy ne járj ugy ahogy én!!

2015. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timi 0408 ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévő válaszolóhoz! Pihenj nagyon sokat! Nekem 6 hetesen volt hematomám ami erős vérzés és görcsök mellett távozott! Kórházban is voltam ahol azt mondta az orvos aznap este amikor felvettek,hogy nem akar bíztatni mert ő úgy gondolja hogy reggelre elveszítem! Nehéz volt de nem adtam fel! Csak feküdtem,alátámasztottam a lábam és csakis mosdóba keltem fel! Mára 12 hetes vagyok! Vagyis szerdán már 13! Kitartást! Remélem rendben lesztek!
2015. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!