Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki kezdi mostanában Clostit?

Valaki kezdi mostanában Clostit?

Figyelt kérdés
Első Clostis ciklusunk, holnap szedem az első szemet, 2x1-et, 5 napon át. Van itt még valaki? Megosztjuk a tapasztalatokat?
2015. szept. 27. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez az 5. napom, este veszem be az utolsót! Jövőhét végén kell mennem UH-ra és kapok tüszőrepesztő szurit. Amúgy ez az első hónapunk nekünk is :)
2015. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!nekem a 3.naptol kell 5napig 2*1.hat nekem nem lesz ultrahang közben,a doki azt mondta,ha semmi nem lesz 5honap mulva var vissza.

25.én vettem be az utolsó,hat kíváncsi leszek.

2015. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz UH? És ha nem sikerül, akkor miért csak 5 hónap múlva? Kicsit érdekes a doki szerintem. Olyat még nem hallottam, hogy valakinek felír clostit, és nem hív be peteéréskor UH-ra :/
2015. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért ha józan paraszti ésszel belegondolunk, jo pénz a dokiknak, hogy minden kör clostynál feleslegesen behivogatnak uhra....kb 10ezer egy alkalom magánban....szerintetek miért hivogatnak be? A closty folyamatos peteérést okoz, így nem lehet pontosan belőni a peteerést uhval sem....és az a rossz orvos aki nem uhzik folyamatosan jó kis pénzekért...aki meg lehúzza a pácienseket, na az a jó doki....teljesen félrevezet az internet egy csomó embert....
2015. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki belekezd egy clostis (vagy bármilyen más) kúrába, akkor nem arra gondol, hogy "feleslegesen kidob 10ezer Ft-ot (jelzem nekem 5000 Ft a kontroll), hanem arra gondol, hogy talán ettől most sikerülhet a baba, amire úgy vágyik! Engem megnyugtat, hogy ellenőrzi,hogy minden rendben-e, meg nem magamnak kell beadnom a tüszőrepesztő szurit. De lehet ez csak én vagyok...
2015. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. Vagyok.nekem tüszőrepesztőt nem kell beadnom.nem tudom hogy hogy nem hív uhra.de úgy vagyok vele,hogy úgysem lesz baj.azt mondta,hogy nincs nálam nagy baj,csak fel kell turbózni a peteérésem.sajnos már 2,5éve várjuk a babát,közben volt egy vetélésem,úgyhogy most nagyon reménykedünk.
2015. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja még annit,hogy azért 5honap mulva mert elvileg még addig elhúzódik a kúra hatása és ha addig semmi nem lesz utána lépünk tovább,bár ezt nem mondta,hogy mit,de remélem nem is lesz rá szükség.
2015. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is remélem,hogy sikerül, szurkolok neked! Én csütörtökön megyek UH-ra és kapom a szurit. Nekem azt mondta a doki, hogy a clostis kúrát 3 hónapig fogjuk csinálni, ha nem sikerül, utána teljes kivizsgálás, de remélem nem fog sor kerülni rá. Nekem is csak a peteérést kell turbózni, kicsik a tüszűk, nincs domináns! :/ Na de majd a gyógyszertől lesz :D Neked van a gyógyszernek mellékhatása?
2015. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hog ettől e,de éjszaka volt hőhullámom,ami nem volt vészes.a másik,hog ahogy elkezdtem a gyogyszert onnantol 1 hétig szinte nem tudtam nagywcre menni..+ugye 3. Nap kwzdtem szedni,másnapra elmúlt a vérzésem rá egy napra újra elkezdtwm vérezgetni és folyamatosan ez a tojásfehérje szerű folyásom volt tegnapig... " csak" ennyi.:)
2015. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hőhullám nekem is megvolt, az még most is tart, pedig vasárnap vettem be az utolsót. Ami kicsit kellemetlenebb volt, hogy úgy éreztem, mintha gombóc lenne a torkomban, nehezen nyeltem, és nem nagyon tudtam enni sem. Ezeket valahogy azért kihagynám :D
2015. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!