Vannak itt bp-i kaálisok?

Figyelt kérdés
Most megyünk az első kaális konzultánciónkra bp-re. nagyon félek, izgulok. első alkalommal mire kell számítanom? Vinnem kell leleteket, de gondolom engem és párom is elküldenek több vizsgálatra. Ezek mik lesznek ? Hozzájuk kell mennem vagy saját lakhelyemen is intézhetem? autóval megyünk, parkolási lehetőség van? köszönöm
2015. okt. 15. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a kaáliba jártam szmatona doktorhoz. Nem vittem leletet. Ott is meg tudod csinaltatni a vizsgalatokat de ingyen is meg tudod a helyi sztkban. Parkolas van az intezmeny teruleten.
2015. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia ! köszi ! nekem zárójelentésem van amit vinnem kell. 2 éve méhen kivülim volt. Gondolom akkor holnap kapok pár beutalót. amire nálunk sokat kéne várni, inkább náluk fogom. Ti hol tartotok? köszi
2015. okt. 15. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Első inszeminációm sikerült 35 évesen. 27. Hetes vagyok. 2 eve sajgo attilahoz jartam de most a szmatona doktornal voltam. Csak ajanlani tudom. Csupa jót hallottam rola.
2015. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen gyorsak. Aprilis 3an koltoztunk haza kulfoldrol. Apr 8. Elso konzultacio. Vizsgalatok es uh apr. 11. 15en sikeres inszem. Nem tetovaznak.
2015. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó ezeket olvasni !! :) krizsa doktorhoz megyünk holnap, kiváncsi vok hova küld. csak az átjárhatóságitól félek :( 1 petevezetőm kivették, a másik nem tudni jó e.
2015. okt. 15. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne félj. Par masodperc az egesz. Ki lehet birni. Drukkolok hogy ti is ilyen szerencsesek legyetek.
2015. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :) :) csak nagyon új még minden :)
2015. okt. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!