Eset már valaki teherbe a clostilbegyt gyógyszertől?

Figyelt kérdés
Kérném segítségét minden olyan hölgynek akinek volt már benne része! Az én tőrténetem nem a legjobb sajna a férjemmel babát szeretnénk 6 éve de sajna nem sikerült eddig sőt a nyár ideje alat a menstruációm is zavaros let ami azt jelenti, hogy nem volt peteérésem mígnem a doki felírta nekem a clostilbegyt gyógyszert én ezt beszedtem és ultrahangra kellet mennem az eredmény pedig ez: endometrium vastagsága 9mm. szerkezete norm. nagysága 24 mm-és. Ennyi és a doki azt mondta, hogy ez jó és szexeljek a férjemmel vajon sikerrel járok? 25 éves vagyok

2015. okt. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly szedtem négy ciklusban, akkor nem sikerült. Azóta rengeteget fogytam - közel 20 kilót - rendszresen mozogtam, diétáztam, de a peteérés magától még mindig nem volt kifogástalan. Áprlisban újra megpróbáltuk a Clostyt és most az első hónapban sikerrel jártunk.


Ha egy ciklusban minden feltétel adott ( pete, megfelelő nyálkahártya, megfelelő sperma, átjárhatóság, elegendő progeszteron, jó hormonális környezet...) akkor van statisztikailag 20% esély a sikerre. Szóval nem könnyű, de bizakodni kell! Drukkolok!


26+4 hkm

2015. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig mindkétszer a férjemtől estem teherbe :S


Viccet félretéve, igen, a második terhességem Clostival jött össze (PCOS-em van). Ikerterhességnek indult, a 9. héten már csak egy embrió volt. Semmi problémánk nem volt em a terhesség alatt, sem a szülésnél.

2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok mind ketőtőknek! De az eredmény az jó volt nálam időben nézet meg a doki vagy elkéstünk mert sajna a katonák nem a leggyorsabbak a férjemnél ráadás biztos, hogy nálam is van probléma nem hiába volt rossz menstruációm a nyár alatt. Vagy reménykedhetek? De ha meg túl bele élem magam az még rosszabb. Voltam ezen az átjárható műtéten és hála sikerrel jártam nem volt baj. De más is közre játszhat ez a baj nem jönn könnyen ahol jó családba születne de bezzeg hány olyan nő van aki megszüli és a WC-én lehúzza vagy a kertben el ássa sorolhatnám, hogy milyen nők vannak.
2015. okt. 21. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!