Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petesejt donorra lesz szuksége...

Petesejt donorra lesz szukségem vélhetöen. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
van esetleg valaki aki már csinált ilyet?
2015. okt. 22. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Közeli hozzátartozó ajánlhat fel neked, vagy anonim donor.
2015. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen előtt állok. Közeli rokon adhat,ajánlhat fel pete sejtet,Testvér ,unokatestvér,fiútestvér párja,de ami meglepett a férjem fiútestvérének a felesége is. A donor 35 év alattinak kell legyen és kell,hogy legyen gyereke,sajnos gyermektelen sem lehet. Nyilatkoztok,hogy rokonok vagytok (nekem mondta sandán a dokim,hogy ők nem fogják leellenőrizni,hogy ez valóban igaz e ,de azt tudnom kell :D ) ,és kell a donor sejtet adó párja beleegyezése is.
2015. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Jaj lemaradt,hogy: tudnom kell,hogy bűncselekmény ,ha olyannal nyilatkoztok,hogy rokonok vagytok,aki valójában nem az... Na bummm Eddig úgy is üres volt a bűnügyi listám. :D
2015. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon idióta gondolkodás, utolsó. Konkrétan hazudsz és okiratot is hamisitasz. Erre nem kellene büszkének lenni, meg ilyen lazán kezelni. A gyereket is erre akarod majd tanítani? Hazugsagra és csalasra? És azt tudod e, hogy ha egy buntetoperben elitelnek, az bizony nem fog rád jó fényt vetni? Munkához nem kapsz tiszta erkölcsi bizonyítványt, plusz egy esetleges gyermekelhelyezesnel is felmerulhet hogy mennyire erdemes egy ilyen emberre a gyerek nevelését bízni.
2015. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ha holnaptól törvénybe iktatják,hogy naponta le kell ugranod a negyedikrl,azt is megteszed?
2015. okt. 23. 09:00
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Does kérdező, ez a baromság megis hogy jön ide????? Kapcsold fel a villanyt, hátha segít. Semmibe veszed a törvényt - a te dolgod. Akkor ugye nem teszel majd feljelentést, ha betornek hozzád/megeroszakolnak/megolik valamelyik hozzatartozodat???? Vagy akkor már számít? Amíg a te érdekedet szolgálja, addig számít, ha másét, akkor nem? Ilyenkor az jut eszembe, hogy van amikor nem véletlen, ha valakinek nem lehet természetes úton gyereke.
2015. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
te nagyon sulyos vagy,atyavilág...
2015. okt. 23. 10:57
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
EN? Te biztos nem, hiszen te a kedved szerint értelmezed a törvényt és csak azt tartod be, ami neked tetszik.
2015. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Atya ég! Nem hazugságra nevelném a gyerekem. De nem mindenki családjában vannak olyan nők akik adhatnak petesejtet. Egyenlőre az enyémbe senki. Hála a jó égnek vannak barátaim,akiknek nagyon hálás vagyok,mert maguktól ajánlották ezt fel nekem,és adtak egy remény sugarat azáltal ,hogy talán így lehet gyerekem. Hozzá teszem ez csak Magyarországon bűncselekmény,vannak olyan országok,ahol ezt simán megteheted. Nyilván aki ezért pálcát tör a fejem felett,az nincs ilyen helyzetben,és nem tudja meddig képes elmenni az ember ,hogy átélhesse,az anyaság örömét. A dokik is nagyon jól tudják ,hogy a mai világban nincs az embereknek a családban annyi potenciális donor lehetőség. Eleve később szülnek a nők,tehát lehet már nem is lehet donor mert 35 éves. A húszon éves családtagom meg még nem szült. Aki meg esetleg megfelelne ,nem hajlandó adni,mert úgy érzi ,hogy nem tudna a gyermekre "nem úgy nézni". Attól lennék szar ember mert kéz a kézben bemennék egy intézetbe a gyerekkori barátnőmmel,aki előtt le a kalappal,és aláírnék egy papírt,hogy rokonok vagyunk? Szerinted ezt hányan tették már meg? Tudod ,te milyen érzés az mikor ilyen helyzetben ,csak ő ajánlja fel neked ezt a lehetőséget? Biztosan nem! Nyugodtan pontozz csak le ,mert én ennyire szeretnék gyereket! De az idióta gondolkodás szerintem nem az enyém!
2015. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hányan tettek meg, nem is érdekel. Az se nagyon, ha te így akarod/fogod megoldani. A hozzaallasod katasztrófa: nem a gyermekvallalashoz, hanem a törvény tiszteletehez. Nem fogod fel, hogy ez csalás és bizony büntetik. Nem ejnyebejnye, kislány, hanem 1-3 év börtön is adható érte. Neked aprosagnak tűnik alairni, hogy a Szabó Éva rokonod, de gondolom kiborulsz majd rendesen, ha a gyereked alahamisitja az ellenorzoben az egyest, vagy valamelyik kedves ismerősöd mondjuk bankkolcsonnel ír alá a nevedben. Azon majd haborogsz, a gyereket megbunteted, az ismerőst feljelented, de az nem jut majd eszedbe, hogy ja, hoppá, en is ezt csináltam.

Nem értek egyet a szabályzással, nyilván sokkal jobb lenne, ha barát is adhatna, de ha ez van, akkor ezt kell elfogadni

2015. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!