Lolcsi29 kérdése:

Valaki segitsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon agodok hogy nem lehet gyerekem a páromal több mint egy éve probákozunk most ebbe honapba szinte minden nap együt voltunk és imátkoztunk hogy hát ha sikerül a baba de ma megjött! :( Tudnátok nekem segiteni hogy mi segitségével lehetne össze hozni?! Elöre is köszőnöm!


2015. okt. 27. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyik kedves ismerősöm 6 évig próbálkozott a párjával sikertelenül, majd elmentek lombikra, ez is sikertelen volt. A csajszi teljesen lemondott a babáról, nem görcsölt miatta többet és 1-2 hónapra rá teherbe is esett. :)

Orvosnál voltatok?

2015. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz. Látod az első válszoló ismerősének is sikerült, miután megkapta a megfelelő hormonkezeléseket.
2015. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk orvosnál de mihamarabb elmegyünk. köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 27. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk majdnem 4 év kellett. Orvosilag mind a ketten rendben voltunk. Màsfél év után elmentünk a Kaáliba ahol közölték mivel minden rendben van nállunk még túl korai lenne bármiféle beavatkozás. Majd ismét másfél év után csináltak 3 inszemet sikertelenül. Mondta a doki, hogy most egy hónap kötelező pihi amikor nem szedtem semmi bogyót. Na és a csoda akkor következett be. Sosem szabad feladni! Én már majdnem megőrültem.

38. hetes km

2015. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sok sikertelen hónap után elkezdtem hőmérőzni,ovulációs teszteli,amikor így is sikertelen maradt egy pár hónap,mentem orvoshoz. Talán így utólag azt mondom,ki is hagyhattam volna ezeket és egyből kezdhettünk volna a dokinál,mert ki is derült a probléma! Szerintem még azért ne ijedj meg,nagyon sok ismerősömnek sikerült 1 év próbálkozás után a baba!
2015. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én a férjemmel 6 éve várunk a babára de semmi. Már minden vizsgálaton túl vagyunk és minden hiába eddig. Nagyon szomorú vagyok mert annyi mindent ki bírtam de ezt a lelki fájdalmat már nem nagyon bírom! De szurkolók, hogy sikerüljön a picur nektek. Én 31 éves vagyok nekem már nem hiszem, hogy lesz és ez nagyon fáj nekem 😢
2015. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De utolsó Neked még biztos hogy összejöhet, hiszen 31 vagy. Én 41 és még próbálkozom.
2015. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor jó mert minden álmom az, hogy egy babám legyen mindegy, hogy fiú vagy lány csak egészséges legyen 😊 43 évesen szült a nénikém úgy, hogy igazad van ne mongyunk le a szép és jó dolgokról drukkolok neked is a picurka össze fog jönni
2015. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!