Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikozunk, beültetés után...

XBonita kérdése:

Lombikozunk, beültetés után vagyok 8. napon. A dokink a 14. napig nem javasolja a szexet, amit be is tartunk. Ma reggel orgazmusom volt, arra ébredtem. Árthatott ez a beágyazódásnak?

Figyelt kérdés

Meg vagyok ijedve, járt már így valaki?

Köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 27. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem.
2015. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet ez baj.Bár mi mindig betartottuk és nem szeretkeztünk,még sem sikerült eddig egy beültetés sem,és egy ismerősöm,meg annak ellenére is sikerült,hogy szeretkeztek ez idő alatt. Sok sikert nektek!!!!
2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Csak azért pörögtem túl magam, mert ugye a doki felhívta a figyelmünket, hogy mellőzzük, erre spontán történik velem egy ilyen :-) Valamiért csak mondta a doki...
2015. okt. 27. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván egy lombiknál,már sokkal óvatosabban kezelnek bennünket,és sok mindent másképp kell csináljunk,mint aki spontán esik teherben,és ilyenkor még nem is sejti,hogy egy kis élet indult el odabent. Higgy benne ,hogy minden rendben lesz!
2015. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok továbbra is pozitív maradni :-)
2015. okt. 27. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 7 napig tilos :)
2015. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy spontán orgazmus semmi ahhoz képest, mint amikor egy kemény pénisz döfködi a méhet! :) Ne aggódj, a két dolog nem mérhető össze!
2015. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező sikerült??
2015. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!