Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után ez normális?

Inszemináció után ez normális?

Figyelt kérdés
Október elején volt az első inszeminációm. A mensimnek a hét végén kellene nem megjönnie. Utrogestant "szedek"napi 3x-et. Ma reggel barnás vérzésem volt, ami napközben erősödött. Szerintetek ez miért lehet? A beágyazódási vérzéshez már későn van, nem? Felhívtam a Meddőségit, ahova járok, de ott az asszisztens lerázott egy " használja az Utrogestant, és teszteljen a jövő héten"-nel. Aggódom. Szerintetek ez miért lehet?

2015. okt. 28. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ilyen. Mikor kell tesztelned? Nekem a 15. Dpon kellett. Mist lenne a mensid amúgy?
2015. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, nagyjából (elég rendszertelen, de) hétfőn, kedden. És a legjobb, hogy már vérzek. Rendesen. Csak nem tudom hogyan, mert elvileg az Utro miatt nem jöhetne meg, nem?

Azt mondták egyébként, hogy a nemvárt után teszteljek 3-5 nappal. Az pedig a jövő hét vége felé van. Nagyon aggódom...

2015. okt. 28. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Utrogestan mellett is megjöhet, ha nem vagy terhes. Én azt nem értem, hogy ha október elején volt az inszemináció, akkor hogy lehet az, hogy csak jövő hét vége felé aktuális a menzeszed? Nekem mindig az inszemináció után 14 nappal kellett mennem vérvételre, tehát kb. a ciklusom 28-29. napján és ha nem sikerült, akkor azonnal abba kellett hagyni az utrot.
2015. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Illetve nem a jövő hét vége felé, hanem az elején, elnéztem, de az akkor is nagyon sok idő. Az inszem után kb. 2 héttel aktuális a menzesz (már ha nincs terhesség).
2015. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem átlagosan 34-36 naposak a ciklusaim. Azt mondták, hogy a (nem) várt mensi után teszteljek. Mivel ez még távoli, így ezért nem értem, mi történt.

Akkor azt mondod, hogy "nincs gond", CSAK az, hogy nem sikerült? :(((

2015. okt. 28. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hol csinálták az inszemet? Nekem a Kaáliba csinálták április 16-án. Április 5 volt a mensim kezdete, és május 1-én kellett tesztelnem. Nekem duphastont kellett szednem, azt tudom, hogy attól nem jön meg, akkor sem ha nem sikerült. Mert azt mondta a dokim, teszteljek, ha pozitív szedjem tovább, ha negatív, akkor hagyjam abba és meg fog jönni a havim. Hála az égnek pozitív lett, első inszem után (35 éves vagyok) de nagyon halovány. Szorítok neked.
2015. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pécsen csinálták.

Felhívtam a Meddőségi Központot, ott azt mondta egy asszisztens, hogy ne foglalkozzak vele, használjam továbbra is a kúpot, "mert ez bármi lehet, jó is, rossz is". Ezt szó szerint idéztem. Borzalmasan rosszul esett, mert már több, mint 3 éve várjuk a kisbabát, de 300 km-ről nem nagyon tudok mit tenni, és amúgy is eléggé ki van az ember szolgáltatva. Én 32 vagyok.

2015. okt. 28. 18:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Megértelek. Mi is évekig próbálkoztunk. Nem hittem hogy sikerül de szerintem a doki se, mert előjegyzett szeptemberre lombikra. De elsőre sikerült. A kaalit en is hivtam sokszor, ők nagyon kedvesek, elhiszem hogy rosszul esett neked a lerázás. Pihenj. Bármi lehet. Drukkolok
2015. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor szerinted "baj" nincs, csak előbb megjött a menszeszem? (elég rendszertelen, ahogy írtam is)
2015. okt. 28. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Baj nincs az biztos. Az is lehet hogy sikerult. Ismerek innen egy lanyt. Utro mellett barnázott és kiderült hogy ikreket vár. Majd irj hogy mi van veled.
2015. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!