D vitaminnal teherbe esni?

Figyelt kérdés
az első szülésem után azt mondták az orvosok hogy soha többé nem leszek terhes,ez borítékolható!mi nagyon szerettünk volna még egy gyereket,de lombikra nem szerettem volna menni.egyszer egy anyukától hallottam hogy ő is ilyen problémákkal küszködött és egy doki javasolta neki hogy szedjen D vitamint nagy dózisba minden nap,neki sikerült,ezen felbuzdulva én is elkezdtem szedni,gondoltam ártani nem árt,úgyis tél van hátha sikerül!és láss csodát,igen sikerült!!ma 10 hetes és itt szuszog mellettem!lehet hogy nincs semmi tudományos magyarázata,és lehet hogy véletlen de gondoltam ezt megosztom veletek ,hátha másnak is bejön!sok sikert lányok!

2015. nov. 3. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok neked! :) Én is szedtem 2000 NE-t! PCOS-oknak külön ajánlják, jót tesz a peteérésnek.


28+4 hkm

2015. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen kezdtük a gyermektervezést, magamtól vezérelve szedni kezdtem magas dózisú D-vitamint. A korom ellenére az első próbálkozós hónapban megfogant a lányom. Jó kis cucc az a D- vitamin, én is ajánlom mindenkinek.
2015. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok. Gratulálok mindenkinek akinek segített.

Azt megkérdezhetem hogy a magas dózis mennnyit jelent? D vitamin hiányom van (fele a minimumnak) ami most derült ki és már 3 éve próbálkozunk hogy gyermekünk legyen. Én 3000Ne kezdtem szedni naponta. Orvosi konzultációm csak júliusban lesz. Illetve mennyi idő után kezdi visszatölteni a szervezet?

2019. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!