Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Senkit nem akarok megbantani!...

Senkit nem akarok megbantani! Ti hogy latjatok, mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
mostanaban mar ennyire nehez termeszetes uton teherbe esni? naponta tobb kerdest latok, ami arrol szol, hogy a no meri a hot, ovu tesztel, terhessegi tesztel, remenykedik honaprol honapra, kezelesekre jar, stb. ennyire sokan kuzdenek ezzel a problemval? vagy egyszeruen csak sokan tulporgik, es mar azert nem jon a baba normalisan, mert ezen stresszelnek minden nap es azonnal teherbe akarnak esni?

2015. okt. 16. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Csak túlpörögnek a témán.


Nézd meg azokat a kérdéseket, akik NEM akarnak gyereket, hányan lesznek terhesek - akkor kiderül, hogy lehet természetesen is teherbe esni, csak aki erövel akarná, annak nehezebb.

2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak spermája mára sokkal kevesebb ès lustább lett az alkoholtól, cigarettától és ülő munkától az elektronikus eszközökkel együtt. Nem mondom, hogy a nők nem tehetnek ról, mert egyre később vállalnak gyereket és rájuk is hatással vannak a káros szenvedélyek, de a férfiaknál gyakoribb a meddőség.
2015. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Jah, a hormontablettákat kihagytam #2
2015. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek pár hónap alatt összejön, az nem ír ki kérdést gyakran. Aki sokat vár rá, az pedig megoldást szeretne minél hamarabb. Ezért látod a sok rápörgős kérdést. A lényeg: valakinek elég rágondolni és jön a baba, és van akin sajnos a csoda sem segít.
2015. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyetertek veletek, csak tulzasnak erzem mikor vki napi 3 ovu tesztet rak fel es bejelenti itt a hojet, stb.
2015. okt. 16. 23:19
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
4 gyerekünk van, ebből 2 rendes védekezés mellett / ellenére. Akinek nem megy könnyen az nagyon tud rajta görcsölni. Néha szívesen cserélnék velük :).
2015. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek több oka van, az egyik, amit előttem is írtak, hogy férfiak termékenysége romlott, a 100 évvel ezelőttinek most az 50%-a.

Manapság a nők később jutnak oda, hogy gyermeket vállaljanak, az ő termékenységük sem olyan már 30 év körül, mint 20 évesen. Amikor viszont odajutnak, hogy jöhet a baba, akkor azonnal szeretnék, ilyen ez a mai világ, amit akarunk, azt azonnal akarjuk.

És ami még torzítja a képet a gyk-n: kevesen kezdenek az első hónaptól hőt mérni és ovutesztelni, akinél viszont nem jön a baba joggal "görcsöl" rá és pörög a témán, nagyon nehéz nem így tenni. Akik itt teszteket mutogatnak 90%-ban hónapok óta próbálkoznak. Akinek elsőre összejön, az nem jön a gyk-ra dicsekedni, vagy társaságot keresni más "sorstársakkal". A várakozást könnyebb társasában átvészelni, mint egyedül tesztelgetni otthon és újra meg újra csalódni.

Mindkét oldalt megtapasztaltam, az első két gyermekem elsőre megfogant, a harmadik 10 hónapra. Én is tettem fel görbés kérdést és kérdeztem vajon pozi-e már az ovutesztem. Jó volt érezni, hogy nem vagyon "egyedül" a problémámmal, amiben persze a férjem is benne volt, de talán egy nő mégis jobban megérti milyen is ez.

Szóval szerintem nem annyira nehéz a mai világban teherbe esni, csak a gyk-n arányaiban többen vannak, akik babára várnak, mint az átlag.

2015. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt torz a minta, mert azok írnak ki kérdést ilyen témában, akinél gond van, akinél nincs az a többi gyerekes kérdésnél pörög. A környezetünkben azért van több, akinek nagyon sokára vagy nehezen, lombikkal jött össze, azért ez elég nehéz állapot, főleg, mikor a rokonok stresszelik, hogy mikor lesz már gyerekük, persze, hogy görcsölnek a dolgon.
2015. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az első pár hünaoban senki sem pörög rá... Azátn mikro hónapokig, évekig hiába próbálkoznak akkor természetes, hogy odafigyelnek, hőgörbéznek, ovutesztelnek, kezelésre mennek, stb. Ez nem rápörgés. Sokkal normálisabbnak érzem, mint aki 5 év próbálkozás után megy először orvoshoz, és soha nem próbálkozott hőgörbével vagy ovuteszttel előtte...

Nem ez az oka, hogy nehezebben esnek teherbe a nők. Az életmód, a kaja, a sok mesterséges anyag, ülőmunka, alkohol, cigi, a stressz. Mindékt fél részéről.

2015. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el vetélés,több év várakozás után te is ráörögnél! Valószínű,hogy nem pár hónapja próbálkozik,aki nagyon rápörög.ezt csak olyan érezheti,aki túl van jó pár csalódáson.
2015. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!