Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti elmondanátok a jelenlegi...

Ti elmondanátok a jelenlegi párotoknak ha az elözö kapcsolatbol lenne egy eltitkolt abortuszotok? Ismi szerint lelki ok miatt nem jön össze a terhesség

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,már rég el kellett volna mondani.
2013. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ott tart a jelenlegi kapcsolatod, hogy babát terveztek akkor természetesen elmondanám, de egy komoly kapcsolatban is elmondanám. Már csak azért is mert a terhességed során ki fog derülni az abortusz, a nőgyógyásznak is jelezned kell, elvileg a kis könyve is be írják (bár ez megkerülhető) és úgy alapból nem árt ha tud a párod is róla hogy már volt egy ilyen műtéted. Nincs ebben semmi titkolni való, ha komoly a kapcsolatotok akkor nincs helye titkolózásnak.
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha méltó rá, igen. Ha nem méltó,nem.
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondtam volna már rég, nem is tudok enélkül komoly kapcsolatot elképzelni DE minden ember és minden kapcsolat más... szóval ezt neked kell tudnod, hogy mi a "helyes" a ti esetetekben.
2013. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a kérdést, te elvárnád?
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze elmondanám! Alap nem? A kiskönyvedet majd nem fogod megmutatni neki?
2013. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit off, de mi most a 3. gyereket várjuk. A párom soha nem volt kíváncsi a kiskönyvre és én se üldöztem vele. Uh leletet, vérképet bogaràsztunk együtt, de a kiskönyv érdektelen maradt. Egyébként én már elmondtam volna sokkal hamarabb. Nem hiszem, hogy sose merült mèg fel a kérdés vmi beszélgetés kapcsán. Nekem azt is elmondta a férjem, hogy egy régi barátnője azzal került elő a szakításuk után, hogy terhes, és hogy azóta sem tudja, hogy igaz volt-e, vagy trükközni akart, ha igaz volt, akkor mi lett vele. Szerintem illik az ilyeneket tudatni a másikkal.
2013. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A családalapítás előtt, egy komoly kapcsolatban, annak már korai szakaszában feltétlenül tudni szeretném a párom abortusszal kapcsolatos vélekedését. Ha a véleményünk nem egyezik, nálam nincs tovább. Így a válaszom az, hogy szerintem több okból is joga van tudni, sőt, már korábban is joga lett volna.
2013. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elmondtam neki azt mondta semmi gond!ö ugyanugy szeret ahogy eddig!
2013. szept. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!