Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Forgács intézetről véleményeke...

Forgács intézetről véleményeket szeretnék, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, mint például hogy az első konzultáció után mennyi idő nagyjából míg bekerűlünk a programba? Vidékről nehézkes a bejárás, vagy azért rugalmasak az időpontokat illetően?Mimden érdekel.
2015. nov. 18. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha fizetsz 500ezret azonnal a programba kerülsz ha nem akkor 1év a várólista... ezzel fogadtak minket ott is hagytuk őket. Átmentünk a Dévaiba ahol 3hetet vártunk a konzultációra és amint meg voltak a vizsgálatok és rendben találtak mindent kezdhettük is a programot ( itt érdekes nincs várólista ).


35hkm

2015. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most elszomorodtam kicsit. Lehet lemondom a konzultációs időpontot, és kérek máshova. Közel 7 év után hova várjunk még egy évet? Köszönöm
2015. nov. 19. 04:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is a várakozással volt a probléma, ne meg ez a kerek perec megmondom fizetsz vagy vársz....

Biztos hogy jó intézet, de így is sokba került a lombik igaz nem 500ezerbe. Az első konzultáció ára 15ezer ha jól emlékszem, meghallgathatod mit mondanak lehet változott a helyzet 1év alatt.


Sok sikert kívánok!

(1.voltam )

2015. nov. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!Ma felhívtam őket és azt mondták bő egy év a várakozási idő,így lemondtuk,majd keresünk helyben és időben is közelebbit.A Dévaiban sikerrel jártatok? 😊
2015. nov. 19. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen hála égnek elsőre sikerült. :-)

Amikor felhívtam a Dévait rá kb.3hétre kaptunk konzultációra időpontot, aztán kaptam egy listát hogy milyen vizsgálatok kellenek illetve vérvételek. Ez kb. nekünk 2hónap volt. Amikor pedig minden eredményemre rábólintottak akkor egyből kezdhettük is. Igaz csak 1embriót kaptam vissza ( túl jól reagáltam az injekciókra és túlstimus lettem ) saját felelősségre de a lényeg hogy sikerült. :-)

2015. nov. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!