Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barnázást okozhat méhnyak...

Kitti85 kérdése:

Barnázást okozhat méhnyak gyulladás?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál mert kb. 1 éve nem sikerül teherbe esnem. A szülés óta minden menzesz előtt min. 3 napig barnázok. Kiderült méhnyak gyulladásom van, gombás fertőzésem is és a phm is szar. Megyek vissza 1 hét múlva. Nem mondta egyértelműen hogy e miatt van a barnázás majd még további vizsgálatok és utána kezelés lesz. Akinek volt már méhnyak gyulladása tapasztalt ilyet? Gátolhatja ez a teherbeesést?

Előre is köszönöm!


2015. nov. 30. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy jártam. Méh és hüvely szubakkut gyulladása, candida és 0 hüvelyflóra. Én is barnáztam minden menstruáció előtt. Októberben lett vége a gyógyszeres kezelésnek, következő ciklusban az egyetlen együttlétből, ami a peteérésre jutott teherbe estem, pedig előtt 5 hónapig nem ment.
2015. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, ez reményt ad! Annyit esetleg meg tudsz mondani hogy mennyi idő alatt kezeltek ki?
2015. nov. 30. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyulladást kb 3 hét alatt, a gombát 2 hét alatt. A hüvelyflóra helyreállítással együtt. Nekem tuti, hogy amiatt nem jött a baba.
2015. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!