Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek volt már hasonló?...

Valakinek volt már hasonló? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lombik programban vettünk rész. Az utalós menszes okt. 24-én volt. Beültetés Nov. 11-én 3 db 5 napos babócát kaptam vissza.

Pozítivat teszteltem Nov 22-én ami azóta is +. Szombaton enyhe rózsaszínes folyásom volt amit annak tudtam be hogy megerőltettem magam. Vasárnap délután élék piros vér jött görcsök nem voltak. Felhívtam a dokimat aki megemelte a hormonpótlát és azt mondta pihenjek. Tegnap este megint jelentkezett vérzés és barnás folyás :( Ma elmentem a dokinhoz és csinátak uh.

12 mm endometrium benne 2 mm felritkulás látható.

Van még remény hogy baba van?

Csütörtökön megyek vissza vérvételre mert ma már nem értem oda a laborba :(

A doki azt mondta szerinte volt valami de már nincs :(

Esetleg lehet hogy csak később tapadt meg és még ezért nem láttak semmit. Barnázás még mindig van de nem menszesz jelegű :(


2015. dec. 1. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mar fel centis petezsaknak kellene latszodnia.

Ehhez kepest csak egy picike felritkulas van.

Nem tul jo jel, de teny, hogy az uh-n rengeteget tevedhetnek a dokik ilyen korai szakaszban. Bizzunk benne, hogy az legalabb az egyik babo jol megtapadt valahol, csak nem vette eszre.

2015. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobbnak kellene lennie. Sajnos nálam is barnázás volt az elején utána meg csak üres petezsák. Szerintem nem sok remény van, petezsákot sem lát, ha jól értem.
2015. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Sajnos azóta megjött :( Még nem úgy ahogy szokott de már én ellengettem :( Holnap megyek laborba és kiderül ürül e a hcg. Hát sajnos ennyi jutott nekem :(
2015. dec. 2. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Nem megyek bele a reszletekbe, de tudom mit erzel. Tobb terhessegem is elment, es az egyik babamat meg is szultem, es eltemettem.

De soha nem adtam fel. Az eredmeny itt szuszog 4 honaposan.


Olellek.

2015. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!