Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt már valakinek kémiai...

Volt már valakinek kémiai terhessége?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei, jelei vannak? Magától megjön ebben az esetben a menszesz vagy műtét kell hozzá?

2015. dec. 2. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az orvos azt mondta,hogy gazából csak az orvosok nevezik kémiai terhességnek,mert így könnyebb a kismamának. Nekem volt, a 6ik héten elkezdtem vérezni,szerencsére nem kellett műtét.

A terhesség ilyenkor nem sokkal az embriókezdemény méhfalba történő beágyazódása után szakad meg. Az osztódásnak indult, de be nem ágyazódott embrió ilyenkor vérzés kíséretében távozik az anya szervezetéből.

" tesztek kimutatják a még csak kémiai értelemben létező terhességet is, korábban a kezdődő, ám idő előtt befejeződött várandósságukról nem szereztek tudomást a nők"

[link]

2015. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neked a teszten a csíkok erősödtek? Mert nekem 5 napja késik 4 napig nagyon halvány pozit teszteltem, de tegnap délután már az a halvány vonal sem volt rajta :(
2015. dec. 2. 10:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt...5.nap megjott picit erosebb gorcsokkel mint szokott.Egy halvany pozi es egy negativ teszttel. Lehet neked is megfog sajnos :((
2015. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már úgy vagyok vele, hogy akkor ez a változat legyen mint méhenkívüli:( Voltál valamilyen kivizsgálásom, hormon pl?
2015. dec. 2. 11:17
 5/18 anonim ***** válasza:
első vagyon én csak egy tesztet csináltam, ami egyértelmű pozitív volt, reggel elkezdtem vérezni, azonnal mentem orvoshoz, hazafelé vettem egy tesztet az már teljesen negatív volt,szóval ha tesztelgettem volna biztos,hogy halványodott volna.
2015. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem vetélés előtt született egy kisfiam, vetélés után született egy egészséges kislányom is, nem voltam kivizsgáláson, az orvos azt mondta,hogy egy ilyen korai vetélés után még nem érdemes,mert bármitől lehetett.
2015. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És egy ilyen után mikor érdemes újra próbálkozni? Nagyon felborítja a szervezetett?
2015. dec. 2. 11:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos,hogy annyira az elején elment a baba,hogy próbálkozhatunk akár azonnal de én nem akartam 4 hónapot vártunk,mire azt mondtam,hogy akkor próbáljuk meg, első hónapban sikerült.
2015. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kellett kivizsgalas 2.honapban sikerult de egybol probalkoztunk! Sok sikert nektek! 3# voltam
2015. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem voltak 2 erős pozi teszt,és 10-15 nap késés után elkezdtem vérezni,bementünk a kórházba nem láttak semmit,hiàba mondtam a nem várt nápján teszteltem pozit,azt mondta a doki hogy semmit nem lát ami terhesség lett volna,és idehozhatok neki bármennyi pozitiv tesztet is akkor sem volt.en annak fogtam fel,marmint kemiainak,mire hazasetaltam a betetemen egy orias vmi volt de nem alvadt ver,azota sem tudom mi lehetett,de az egesz betetet betakarta,en csak azt ereztem vmi kicsuszik es megszunt a fajdalmam.
2015. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!