Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhessége...

Volt valakinek terhessége alatt felmaródás a hüvelyben? Mit jelent ez pontosan? Esetleg méhszájat érintő placentája?

Figyelt kérdés

Sokszor nyilallgat a hüvelyembe a fájdalom, 14 hetes vagyok, azt hittem a növekedéstől hogy nő a méhem és sugárzik a fájdalom, de dokim megvizsgált és kiderült hogy felmaródás van a hüvelyembe attól van ez, rettenetesen fájt a vizsgálat még véreztem is, most leecsetelte egy hét múlva kell visszamennem ha még tart a dolog.

De annyira rohant nem részletezte, mitől van ez? Google semmi értelmeset nem hozott ki.

Tetejébe az is most derült ki hogy mellső méhfalon tapadt meg a placenta ami érintkezik a méhszájjal, most még erre is figyelnem kell hogy nehogy alhasi vérbőséget okozzak magamnak.. Volt valakinek,vagy hallott olyat hogy ettől még problémamentes volt a terhessége ? Később mondták feljebb tolódhat ahogy nő a méh, de addig is hogy ne rágjam le a fél karom , valami bíztatás ? :D

Most igazán érzem hogy mennyire én felelek csöppségért, nagyon félelmetes..

Köszönöm előre is a segítséget!


2015. okt. 29. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájon volt a plac :) Szerencsére felhúzódott, így nem lett semmi probléma és szülhettem spontán.
2015. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!