Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt a terhessége...

Valakinek volt a terhessége alatt nagyobb hematómája?

Figyelt kérdés
3 hete állapították meg most vagyok 9 hetes, egyelőre kétszer véreztem nagyonnagyon , de nemtartottak bent a kórházban. a hematóma nő, kb a petezsákkal egyhuzamban, már 23x10 mm.... múltéhten még cska 11x3 mm volt..
2015. okt. 20. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem végig volt a terhességem alatt méhen belül.

Volt, hogy 10 cm-nél is nagyobb.

Időnként "kiürült". Minden vizsgálatnál mérték.

Azt kellett figyelnem, hogy amíg nem friss vér jön, addig nincs komoly gond.

Emiatt veszélyeztetett voltam. Főleg pihennem szabadott, nem emelhettem, stb.

Ezt leszámítva nem volt semmi gond a terhességemmel. Végig tudtam hordani a babát.

Többször voltam kórházba megfigyelésen. Ott sok szobatársamnak szintén volt hematómája. Hasonló méretű, mint a Tied.

Mindenkinek rendben megszületett a babája.

Ezek az 1-2 cm-es hematómák felszívódnak, vagy lassan "barnázással" kiürülnek.

Minden rendben lesz!

2015. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem egeszen ugyanaz a szituacio, de azert peirom h nalunk mi volt.

Nekem nem az elejetol volt hematoma, hanem 11 hetesen egy rossz mozdulat utan begorcsoltem, verezni kezdtem. A korhazban uh-n latszott, hogy a mehlepeny valt le egy darabon. A verzes elallt, viszont lett egy hematoma. 66x25 mm-es volt. Egyszer meg volt egy verzesem, de inkabb barnas volt. A hematoma egy resze kiurult, a tobbi resze felszivodott. Kb 15 hettel kesobb mar semmi nyoma nem volt. A baba is rendben megszuletett.

2015. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kisebb a 6. héten vették észre, a 8. hét körül kiürült, addig folyamatosan barnáztam - pánikoltam is rendesen. Egy hányás-hasmenéses napon kiürült, egy barnás-vöröses paca volt, azóta semmi barnázás, minden rendben. 18 hkm
2015. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!