Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegitet milyen vizsgála...

Clostylbegitet milyen vizsgálatok után írt fel a doki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 22:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
IR.re is voltam vizsgláva, Az inofolicot nem csak arra szokták adni, a magas folsav tartalma miatt. Mindegy, remélem lassan lesz valami, Ha máshol nem akkor a meddőségi centrumban.
2015. dec. 8. 16:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem eleve meddőségi központban írták fel, sima nőgyógyásznak eszébe nem volt megvizsgálni olyan alapossággal, hogy kiderüljön, hogy szükséges-e. A meddőségiben két vérvétel után felírta az orvos (elvileg egy ultrahang is lett volna, csak pont amikor mennem kellett volna, megbetegedtem, de azt mondta a doki, hogy nem baj, a hormoneredményekből így is látja, hogy nincs peteérésem). Három hónapnyit írt fel, elmondta részletesen, hogy hogyan szedjem, és ultrahanggal követte, hogy hány pete lett, és minden alkalommal mondta, hogy mikortól legyünk sűrűn együtt. A harmadik hónapban sikerült is összehoznunk a babát :)


29 hetes

2015. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!