Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt és inofolic más...

Nagy Ivett vivcsi kérdése:

Clostilbegyt és inofolic más is szedte már?

Figyelt kérdés
closbegyt szedtem először vérzés 2ik napjától 5napon át napi 1et, majd köv. Hónapban megint ugyan így. Mivel nem sikerült ez idő alatt vissza mentem a dokihoz és most 2*1-et kell szednem de mellé ajánlotta az inofolic-ot. használt valakinek, hasznos tanács esetleg?
2015. dec. 8. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Írtam neked a másik Inofolicos kérdésedre is, de akkor részletezem, hogy nálam hogy volt. :) Gyengécske volt a peteérésem, ez látszott a görbéből és a hormoneredményből is. Én is kaptam Clostit, egyből 2*1-et. Nekem is javasolta a doki az Inofolicot, hogy "erősebb" peteérést csinál.


Én ezek mellé szedtem folsavat, D vitamint folyamatosan, ovuig E vitamint, utána palástfű teát, szóval nem apróztam el. :) De végülis bejött, januárra várjuk a kisfiunkat. :) Sok sikert nektek is!


33+4 hkm

2015. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
femibiont szedem rendszeresen a teát is beszerzem mellé de mind 2 jó cickafark és palástfű felváltva?
2015. dec. 8. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk vannak már olcsóbb változatai is az Inofolicnak ám!


[link]


Ha most kène vennem, ezt venném, nem az Inofolicot. Tök ugyanannyi a hatóanyag tartalma. ;)


Első voltam.

2015. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Closty mellé ne igyál cickát, mindkettő önmagában is cisztásíthat, erős, hatékony gyógyszer a closty, nem kell mellé a cickafark!
2015. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is együtt szedtem az innofolicot a clostyval. Majdnem egy évig szedtem. Az első inszeminációm sikerült. Sajnos magától nem jött össze.
2015. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az elso valaszolotol szeretnem kerdezni, hogy mit jelent az hogy gyengecske a pè? Mibol derult ki pontosan? En is ettol felek, hogy nekem is az :(
2016. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!