Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szedet már nő clostbegyit...

Szedet már nő clostbegyit gyógyszert, azért, hogy legyen peteérése?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem segíteni addig míg nem tudok nő dokihoz menni? Szednem kellet a clostilbegyit gyógyszert mert nem volt egy ideig peteérésem október 17- én meg ultrahangozot a doki és azt mondta, hogy húzunk bele a szexbe a férjemmel mert peteérésem van nagyon örültem! 2 napig kb 5 alkalommal tudtunk együtt lenni a féjemmel de sajna ma október 29-e van és egy kis barnás valami volt a wc papíron miért? Ezek szerint nem sikerült a baba de a menstruációnak se most kellet volna megjönne alap azért mert november 4-én meg a clostilbegyittől sem mert az segít beállítani el vagyok keseredve, hogy nem tudom mi lehet a baj volt már valaki hasonló cipőben ha igen akkor írjon 25 éves vagyok

2015. okt. 29. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én múlt hónap végén szedtem ugyan azért,mint te. Rá egy hétre 2 napig barnáztam,nem nagyon,..egyik nap pedig a barnázás mellett volt nagyon pici pecsételő vérzés. Egyik pillanatról a másikra elmúlt. Amikor meg kellett volna jönni, csináltam tesztet. Szinte biztos voltam benne,hogy hófehér lesz. Nem lett,hanem 2 csík viritott rám. 😊 Nekem mindkét terhességem előtt volt ilyen pici barnázás,amikor nem volt,az a baba nem is maradt velünk.

Nagyon szurkolok,hogy sikerüljön. Ird meg légyszi,mi történt. Remélem,hogy hamarosan gratulálhatok.😀

2015. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked mindig örülök ha ilyet hallok. De sajna ma reggel ez a vérzés megerősődöt és enyhe de tűrhető alhasi fájdalmam is van mint mikor menstruálók! Én csak azt nem értem, hogy a peteérésem 17-én volt a vérzés meg 29-én kezdődőt 13 nap telt el csak akkor, hogy jöhetett meg itt valami nem jó. Mert ahogy te írtad neked pecsételős volt. És aztán neked sikerült is a picurka 😉
2015. okt. 30. 08:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Peteérés általában félidőben van a 14. ciklusnapon, neked ez 17.-én volt, majd ismét eltelt 14 nap és megjött a menszesz. Ez teljesen normális. Az előző válaszadónak valószínű beágyazódása volt olyankor szoktak barnázni. Össze fog jönni a baba ne aggódj, nekünk több év kellett.
2015. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen nekem a 17.-ére eset a peteérés és kb 13 nap elteltével már nem csak barna hanem erő teljes vér is jött ma menstruációs görcsökkel egész nap sírtam mert már 5 éve várunk a picire. Voltunk mind ketten kivizsgálásokon én átjárható petevezeték műtéten is ami hála jó volt egy szóval mindenen voltunk de még így is semmi 😢
2015. okt. 30. 22:34
 5/13 Manka68 ***** válasza:
Ha leírod milyen vizsgálataitok voltak, talán tudunk tanácsot adni, hova kellene mennetek még, hogy kiderüljön mi a gond.
2015. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én voltam endokrinologusnál hormon vérvétel átjárható petevezeték műtéten de ott hála minden rendben volt a férjemnek a spermáját vizsgálták 40.000.000. millió volt azt mondta a doki, hogy nagyon jó csak egy kicsit lassú ennyi. De sajna engem kb 4 éve elkezdtek ilyen hormonos gyógyszerekkel kezelni, hogy teherbe tudjak esni mert akkor már egy éve próbálkozunk és semi. De viszont volt egy terheségem 3 éve amivel sajna elvetéltem a mai napig lelki fájdalmam van, hogy mit rontottam el.
2015. okt. 31. 08:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Inszemen még nem voltál?
2015. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még nem, ennyi év kellett, hogy el repüljön mire a doki kb 2 hónapja még csak mondogatta. De még nem csináltunk semit. A férjem arra gondolt, hogy Pestre kellene menni abba a híres és nagyon drága klinikára ahol Sági Szilárdéknak sikerült! De ott lombik babák készűlnek azt sem tudom, hogy hogy működik ez az egész.
2015. okt. 31. 22:25
 9/13 Manka68 ***** válasza:
Minden meddőségi centrum úgy működik, hogy felhívod őket, bejelentkezel. Adnak egy időpontot konzultációra, oda viszitek az eddigi leleteiteket. Ezek alapján ( ha nem volt még vizsgálat, akkor kéri amit kell) eldönti mi legyen a kezelés menete. Általában inszeminációval kezdenek, a lombik csak végső megoldásként jön szóba.
2015. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni mert a lombik nekem amúgy is olyan nehézkes meg félek mert már haladtam olyanokat, hogy kiráz a hideg tőle. Ezt nagyon köszönöm, hogy így el mondtad, hogy hogyan is megy ez az egész. De persze ha a lombik marad mégis akkor én azt is megpróbálom, hogy legyen babám 😊
2015. nov. 1. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!