Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok nekem segiteni? Inzulin...

Rituss0012 kérdése:

Tudtok nekem segiteni? Inzulin rezisztenciám van a debreceni kaáliba járok és a 120perces inzulin mérés eredménye 65.6 lett. Ez éhgyomri vizsgálat volt. Szerintetek mikor kezdhetjük el a lombikot?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen hogy irtál sajnos én még nagyon az elején vagyok és az orvosom csak jókat mondd ne haragudj ha (hülyeséget irok) csak az igazság az hogy nem tudom ez szerinted is nagyon magas érték?? Mert itt olvasgattam olyat akinek vomt 200 meg annál feljebb.

Elkezdtem a diétát és a mozgást is :)

2015. dec. 10. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel,ez a gyógyszer kevés lesz,az orvosod megy egy kicsit túl "laza",vagy hogy is mondjam...

és tényleg magas a 0' percesed is,annak 5 alatt kell lennie,a 120' peresnek meg 25 alatt.

a diétát meg szigorúan kell tartani. Milyen diétát csinálsz? van súlyfelesleged?

2015. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Van túlsulyom,diéta, mozgás, gyogyszer 160gr szénhidrát diétát csinálom mondjuk ezt magamtol mert nem mondta a mozgást sem meg a diétát csak azt hogy vigyázzak a cukros lisztes dolgokra figyeljek oda rá.. a debreceni kaáliba járok és eddig minden más vizsgálat oké. A gyogyszerre annyit mondott hogy elég lesz és januárba már változnia kell . Hát nem tudom ennyire katasztrofa ez az eredmény? Olvastam már olyat is akinek megcsinálták a lombikot igaz szednie kellett a gyogyszert és 200-on felül volt neki ez az érték ami nekem 65

Szerinted igy elkezdi a stimut??

2015. dec. 10. 22:43
 14/14 anonim ***** válasza:
én nem kezdeném el a helyedben így,fölöslegesen terheled a szervezeted a hormonokkal,meg kifizetsz egy csomó pénzt,és így nagyon kicsi az esélye,hogy összejön.
2015. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!