Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kéeni 8-...

Segitséget szeretnék kéeni 8- án kellett volna megjönni de még semmi és azota csak este van olyan görcsőm mint amikor megjön de semmi és reggelrw a görcs is elnulik szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A terhesség elején természetes egy pár hétig ez a menstruációhoz hasonló görcs.

Nekem kb a 9-10. hétig tartott persze folyamatosan gyengébben. most 13 hetes vagyok .

Szerintem tesztelj egyet és írd majd meg az eredményt :)

2015. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés pontosan? A görcs elmúlik-e? Nem tudhatjuk, nem tudjuk,hogy babával próbálkoztok,vagy csak késik azért görcsölsz! Ha görcsölsz lehet,hogy meg fog jönni,de az is lehet,hogy nem, én a 9ik hétig görcsöltem úgy mintha meg akarna jönni,pozitív teszt előtt,mindig azt hittem, na most biztos megjön!
2015. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van már kettö gyerekem és probálkozunk a harmadik babával 8- ára lett volna esedékes hogy megjön de méf azota se jött de még nem teszteltem
2015. dec. 11. 11:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Éb is felkêszülök északa ia hátha megjön nert általába akkor szokott de a hangulatom is ingadozik
2015. dec. 11. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ma egy tesztet és holnap reggeli első vizeletből csináld meg! :) Vagy akár ma is.
2015. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem merek hátha korai még
2015. dec. 11. 14:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött de se az álaga se a színe nem olyan mint szokott nem erös piros inkább világos
2015. dec. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!