Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik után ki tapasztalt a...

Lombik után ki tapasztalt a hüvelyében fájó, szúró érzést, fájdalmas együttlétet?

Figyelt kérdés

Nekem már nem ez az első lombikom, és fáj a hüvelyem, az együttlét. A múltkori lombik után 3 nőgyógyászhoz mentem, igazából egyik sem látott semmit, az antibiotikumoktól pedig még rosszabb lett.

Ez mi lehet? Egyértelmű, hogy valami a lombik alatt történik, vagy csak a sok hormonkezeléstől borul fel odabenn minden?



2015. dec. 9. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem éreztem hasonlót. Nekünk egy hetig a beültetés után tilos volt a szex. Utána pedig a sok utrogestan haat... Igy az együttlét kimaradt. Minden lombik stimus volt? A lombikos dokidnak mondtad ezt?
2015. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Két lombikom volt, mind a két alkalommal stimuláltak. A mostani lombikot október végén kezdtük, és egy hete állították le. Valami elindult, aztán még sem maradt meg. Mi sem voltunk együtt már másfél hónapja. Pár napja tettem fel egy Vagilact kúpot és már az is fájt. Újból kezdődik az egész. Az első lombik után hiába mentem nődokihoz, mivel nem láttak semmit így felírtak mindenféle antibiotikumokat, amitől még jobban előjött.

Tegnap mondtam a lombikos dokinknak, de nem nézett meg, azt mondta úgy sem látna semmit, és bizonyára a hormonok miatt van. Javasolt laparoszkópos műtétet.

2015. dec. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!