Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérhetnék egy kis biztatást?...

Rituss0012 kérdése:

Kérhetnék egy kis biztatást? Lombikra megyünk mert a párom azoospermiás nekem most derült ki hogy az terhelésesinzulin értékem 120 percnél 65 lett. Sikerűlhet igy a lombik?

Figyelt kérdés
Minden más vizsgálatom rendben... és az emelkedett inzulinra is szedek gyogyszert probálom a diétát betartani mondjuk ezt nem mondta az orvos dee csinálom és tornázok is...
2015. dec. 17. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a parod problemajahoz nem tudok irni..sot a tobbire sem! De mint anya es no szivbol kivanok mielobbi babasodast mert azt viszont tudom milyen erzes a picire varni! :) Nekunk 5 evet kellett! Sok sikert es drukk :)
2015. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azt hogy donorral lehet babánk azt elfogadtam , de hogy most ez az inzulinrezisztencia áll fent.. :(

Remélem hogy minden helyre jön és kezdhetjük a lombikot....már 4-dik éve várnánk a babócára...

2015. dec. 17. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig ne kezdjetek míg nem javulsz.

A bioptátumban sem volt semmi azért nem lehet közös gyereketek?

2015. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az azoospermia nem jelent feltétlen gondot, hereszövetből is tudnak spermiumot levenni, de akár az is lehet, hogy szimpla elzáródás, bár ez elég ritka. Jó andrológus orvos kell a párodnak!
2017. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: engem amúgy kevés jóval kecsegtettek, aztán mégis minden jóra fordult, kb. júniusban lesz az első lombik.
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!