Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhszájseb gátolja valamiben...

Méhszájseb gátolja valamiben is a teherbe esést?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gátolja, de kúráld inkább ki előtte, mert a terheléstől állandóan pecsételni fogsz és később még be is fektethetnek, hogy kizárják, nem máshonnan jön a vérzés terhesség alatt.
2015. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van, próbálkozás előtt 2 orvos is megvizsgált, azt mondták, h ne zargassuk meg ha most akarunk babát. 2. hónapban teherbe estem. A méhszájseb előtte sem okozott nálam tüneteket.
2015. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy problémás vagy sem ez az elváltozás.

Nekem amikor felfedezték azt mondták hagyjuk békén. Majd ahogy telt az idő egyre durvább lett, sokat vérzett együttlét után, sőt néha, amikor edzettem és súllyal guggoltam akkor is.

Sajnos lombik programban vettem részt már kétszer (nem a méhszájseb miatt) és a sok hormon hatására nagyon megbolydult, vérzik, de már spontán is, hüvelygyulladásom van, amit nem igazán tudnak kikezelni. Én már nagyon sajnálom, hogy ennyit tűrtem neki, pedig évek előfordul együttlétek után vérzés.

Épp most gondolkodtam el komolyan rajta, hogy levetetem.

2015. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!