Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a folyamatos vérzékenység...

Ez a folyamatos vérzékenység méhszájseb miatt okozhat teherbeesési problémát?

Figyelt kérdés

Van egy csúnya méhszájsebem, voltam vele orvosnál is múlthéten, azt mondta nem okoz problémát a teherheeséssel kapcsolatban, hogy mikor együtt vagyok párommal is folyton vérzem. én azért picit aggódom ezen.

Nagyon tompa fájdalmat is érzek a mèhemnél, szerintem ez nem normális :/


23/l


2015. nov. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedjel be vagy 3 dobot Rutascorbint a ráírt adagolásban és protexin ghynophillus kúra mellette. Nekem ez teljesen elmulasztotta és azonnal terhes is lettem utána.

Amúgy nem akadályozza, csak ha terhesen is pecsételsz, akkor Utrogestant fogsz kapni azonnal, holott nem is kellene, mert nem biztos, hogy progeszteron hiany miatt fogsz pecsetelni, hanem mehszajseb miatt es vegig ijeszto lesz.

2015. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


A Rutascorbin vénákat erősíti, és mind a kettő vény nélkül kapható és tényleg jók. Nem tudom, miért nem javasolta neked a dokid, nekem azonnal ezzel kezdte anno.

2015. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen jellegű problémát nem okoz. Azt viszont nem értem, h teherbe eses előtt miért nem javasolta a méhszájseb kezelését. Terhességben gondot okozhat. Keress másik orvost!
2015. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azonnal lekezelte.a dokim, mikor emlìtettem, hogy vérezgetek együttlét alatt-utàn. Teherbeesésnél.nem gond, de aztàn ha mégis babàs leszel, és vérzel, lehet majd aggód i, hogy "csak" a méhszàjseb vérzik, vagy valami màs. Nem jó buli...

Kezeltesd le a sebet.

2015. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HmHm Milyen lett a rákszűrésed eredménye?? Tudod, nekem mikor volt méhszájsebem,és véreztem szex közben elmentem dokihoz és bizony nagyon rossz citológia eredményt kaptam. Meg kellett műteni a méhnyakat 2X mert nagyon kóros szövetek voltak ott ami már majdnem rák volt sajnos. DE így 10 év távlatában azt mondom áldom az eszem hogy akkor elmentem ...
2015. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ecsetelték régebben
2015. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A citológiai eredmények teljesen jók, ezt is leintette, azt mondta szülés után rá érek megcsináltatni, addig felesleges. Nem nagyon örülök neki, de itt nem nagyon van több orvos. Csak ezen kívül egy nagyon bunkó, aki megint csak tojik az emberekre :/ Elég zavaró ez az egész, úgyhogy lehet át megyek valamelyik nagyobb városba magánrendelésre.
2015. nov. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!