Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek van méhszaj sebe vagy...

Akinek van méhszaj sebe vagy esetleg p. f. cisztája. Azoknak milyen tünetei vannak? Nekem szúrkál a méhem és sokszor a hüvelybe is sugárzik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Igen tudom ha p.f.cisztám van az valószínű,hogy nem a méhemben fog fájni. Csak kíváncsi vagyok ki milyen tüneteket tapasztalt?

2015. dec. 2. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Méhszájsebnél hüvelyi diszkomfort érzésem volt. Folyamatosan úgy éreztem, hogy elkaptam valami fertőzést. Cisztánál nem volt semmi tünetem tulajdonképpen.
2015. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 2. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem van, és vannak időszakok, amikor nagyon vérzek együttlétkor, év van úgy, hogy hetekig semmi. De valahogy mégsem javasolják az orvosok az eltávolítását. Mindig csak ecsetelgetik, ami ideig-óráig megoldás. Igaz, még nem szültem, lehet szülés előtt sem javasolják. Elég sok kellemetlenséget okoz ezzel a vérzéssel. És még annyi, h menstruáció előtt már vérezgetek pár nappal, de ez nem menstruáció, hanem a méhszájsebből szivárog.
2015. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem cisztám volt, de semmit nem éreztem. Nem jött meg, teszt negatív lett, ezért mentem UH-ra.
2015. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem vérzik egy kicsit. És nyom meg szúr... nem tudom biztosra ,hogy mi ez... januárba kaptam már csak időpontot. Babát szeretnénk nem tudom ,hogy ez mennyire befolyásolja :( előző hónapban volt kèt pozitív tesztem utána 5nao késés után meghött. Szerinzem ez játszott közre. :/
2015. dec. 3. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Vérzik, nyom és szúr...Ez nem hangzik jól...

Nem tudsz időpont nélkül bemenni?

Nálunk lehet időpont nélkül is, ha valami nem okés...

2015. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a ciklus 2ik felében jobban érzem.Azt hittem hogy sikerült a baba :( most vagyok 12-13dpon de csont negatív most minden teszt :(( De mikor együtt vagyunk párommal akkor nem fáj csak utána látszik ,hogy véres a tartalom.... tisztaságin annyira nem is látszik. Meg olyan érzés mintha a hüvelyem "tejenén" a méhszájnál szúrna ami sugárzik lefelé..az a baj hogy magán dokihoz megyek nála meg már csak januárba van hely. Kórházba nem akarok menni mert nem foglalkoznak az emberrel. De lehet megpróbálok előbb bejutni a dokihoz felhívom még 1x hogy sűrgős lenne..
2015. dec. 3. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi méhszájsebem volt, valószínű begyógyult, mert azóta nem mondták, hogy megvan. Kellemetlen érzés volt, kicsi szúrkálás a hűvelyben, néha volt enyhe rózsaszínes váladékozás miután együtt voltunk (nem tudom ettől-e). A méhembe nem éreztem semmit, de cisztám nem volt.
2015. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!