Megírnátok kérlek, hogy lombik beültetés után mit hogyan és nennyit csináltatok? Sikeres volt a lombik?

Figyelt kérdés
Nekem most volt az első lombikom, úgy néz ki, hogy nem sikerült. Érdekelne, hogy dolgoztatok-e, ha igen, mennyit, mit és hányadik naptól. Házimunka, házasélet, bármi, amit fontosnak gondoltok.
2015. dec. 22. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom arra vagy kíváncsi ki mennyit pihent.

Nekem kettő volt, egyik sem sikerült. Sajnos munkanélküli vagyok, így az kilőve, itthon is csak nagyon óvatosan mozgolódtam, a második beültetés után szinte tényleg végig feküdtem 5 napot. Az együttlét eszembe sem jutott, nem mertem volna ebben a helyzetben.

Elvileg mindent megtettem én is, amit úgymond ajánlanak és még sem sikerült.

Van, aki már a 3. napon dolgozik és terhes lesz. Sztem nem mérvadó a pihenés és tényleg úgy gondolom, hogy szinte bármit lehet, amit előtte, nem ezen múlik.

2015. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nemrég volt az első lombikom. Én végig dolgoztam, de nem fizikai munkát. Az embriotranszfer másnapján a házat is kitakaritottam. Nem ezen múlt hogy nem sikerült, elkezdodott valami, de nem fejeződött be. Pozitív tesztek és hcg vizsgálatok bizonyították. Az orvos szerint ez kromoszóma rendellenesség miatt történhet meg.
2015. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél rengeteget pihentem,sokat ittam,sikerült.


Másodiknál nem tudtam pihenni,nem sikerült.


Házasélet egyiknél sem volt,elsőnél pisilni keltem fel,főzni,mert a méh vérellátása miatt azért finoman mozogni kell valamit.


Amúgy nincs fix recept,valaki nem pihen és megtapad neki.

2015. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lombikom volt.

Mindkettőnél végig itthon voltam leszívás napjától. Sokat pihentem az első pár napban, utána már mozgolódtam. Férjem nem engedte a hajolgatós házimunkákat, de főztem, vasaltam....

Az első nem sikerült. A második sikerült, de csak a 8. hétig jutottunk el. Pénteken volt a missed ab-om :(.

Nem a pihenésen múlik, hogy sikerül-e. Sajnos nincs biztos recept.

2015. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sikerült?
2016. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!