Inszemináció után mikor teszteljek a valós eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
Szerintetek inszemináció után 18 nappal már lehet adni a teszt eredményre?

2015. nov. 26. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen :) Mi lett az eredmeny?
2015. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mivel az inszem középidőben volt, szerencsés esetben pont ovulációkor, a 18 nap már bőven elég. Én már 11 nappal utána teszteltem, nem is tudom, hogy bírtad ki eddig :) Egyéb problémáid vannak? Vérzészavarral járnak?
2015. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Igazából holnap leszek a 18. napon, és nagyon nehezen bírom ki! A férjemmel ezt a napot "választottuk", ezért várok eddig. Semmi gondom nincs - szerencsére. Vagyis szinte az elejétől fájnak a cicijeim, és tegnap óta görcsölget a petefészkem.

Köszönöm a válaszokat, így már biztos vagyok benne!

Egyébként a második volt, remélem egyben az utolsó is! ;)

2015. nov. 27. 06:58
 5/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha egyébként normálisan meg szokott jönni 14 nappal ovu után, most meg nincs mensi, akkor az igen jó jel :) Majd írd meg, mit teszteltél.
2015. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos negatív lett a teszt. :(

Eléggé el vagyok kenődve. A mensiig még van kb. egy hét. Szerintetek abbahagyjam az Utrot?

2015. nov. 28. 16:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem!!! Várj még pár napot!!! Vagy hívd fel a dokit és menyél el vérvételre!!!
2015. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ezt nem értem, 18 nappal kellene inszem után lenned, akkor hogyhogy egy hét múlva várod? Ha hosszabbak a ciklusaid, akkor is igen hosszú idő lenne UH-val követett peteérés (mert gondolom, inszemmel ez együtt jár alapból), inszem és a mensi között. Kérdeztem, nincs-e vérzészavarod, de helyesebb lett volna úgy kérdezni, hogy cikluszavarod. Szóval milyen egy ciklusod alapból, és a ciklus hányadik napján volt az inszem?
2015. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos, az utolsó menszesz október 28-án volt, november 1-ig. Az inszem november 10-én volt, előtte nap az UH. 2 tüsző volt, az egyik 20 a másik 21mm. Az átlagos ciklushossz 34 nap. Cikluszavar nincs, csak ilyen hosszú - sajnos. Szóval akkor még pár napig menjen az Utro? Lehet, hogy változik a negatív eredmény?!
2015. nov. 28. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Le ne tedd amig nem voltal vervetelen es orvos nem mondja. Csak az lesz tuti eredmeny.
2015. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!