Az atjarhatosagi műtétet menszeszkor csináljak? Mert azt mondta a doki hogya megjon hívjam és megcsinaltam.

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 20:47
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
*megcsinálja
2016. jan. 5. 20:47
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés elmúltával, a ciklus 14. napja előtt szokták megcsinálni. Azért kell hívni amikor megjön, mert onnantól lehet pontosan kiszámolni a műtét napját. Hol fogják csinálni?
2016. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
még azt nem tudom annyit mondott hogy elvégzi és ha akarok aznap hazamehetek,de maradhatok bent másnapig.remélem altatva.
2016. jan. 5. 21:32
 4/33 A kérdező kommentje:
jaj bocsi elolvastam,szentesen.
2016. jan. 5. 21:48
 5/33 anonim ***** válasza:
Azert kell a menszesz utan de a 14. Nap elott hogy biztisan ne legyen baba
2016. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
deakkor már abban a honapban nem is lehet probálkozni,vagy csak a jövö honapban?akkor a peteérést gátolja a mütét,vagy attól lesz.
2016. jan. 5. 22:27
 7/33 anonim ***** válasza:
De miert ne lehetne?
2016. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Vilcsianyuja ***** válasza:

A ciklusodat nem befolyásolja a műtét, a peteérést sem. Szóval biztosan lehet próbálkozni. Találtam egy jó kis cikket a témáról:

[link]

2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, és nem altatnak. Nem mondom, hogy nem jár kellemetlenséggel vagy fájdalommal, de ezt így csinálják rutinból, egyrészt gondolom azért, mert úgysincs elég anesztes a kórházakban, hogy ilyen vizsgálatokra külön odaállítsanak egyet, másrészt az altatás/bódítás kockázatának kár kitenni bárkit is egy azért elviselhető szintű fájdalom miatt.
2016. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Bella169 ***** válasza:

Nekem 2014 októberében volt.

Mindenképp peteérés elött kell csinálni nehogy egy terhességet gátoljanak vele meg.

Már abban a hónapban lehet próbálkozni, bár olvastam olyat is hogy nem ajánlott mert a röntgen sugár károsíthatja az éppen érő petesejtet.

Engem bódítottak, úgy csináltak. Semmire nem emlékszem az ágyamban ébredtem. Aznap csak akkor engednek haza ha van aki hazakísér/eljön érted.

És hajrá. Nekünk az átjárhatóságit követő ciklusban összejött a baba. Most 20 hetes a kislányom :)

2016. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!