Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 éve nem jön össze a baba....

3 éve nem jön össze a baba. Miért?

Figyelt kérdés
3,5 évvel ezelött volt egy vetélésem a 16.terhességi héten.. Nem védekeztünk utàna se de rà fél évvel eltertveztük,hogy ujra probàljuk.. De sikertelen.. Jövö héten megyek a dokihoz.. Lehet,hogy a vetélés utàni mütéten valamit megsértettek? Van köztes vérzésem es szeretkezés közben is vérzek néha.. Ez befolyàsolhatja?

2016. jan. 13. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy év után már el lehetett volna kezdeni a kivizsgálást.

A vetélés oka kiderült? Nem lehet, hogy valamilyen genetikai összeférhetetlenség, vagy immunológiai ok?

Mindenképpen indokolt a teljes kivizsgálás (mindkettőtöké).

2016. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én már jóval hamarabb felkerestem volna egy megbízható, jó nevű orvost. Az nem normális, hogy szoktál vérezni. Nagyon sok oka lehet, ha nem tudsz teherbe esni és nem mindig a nőnél van a gond. Ezért kell kivizsgáltatni, hogy ne reménykedj feleslegesen. Ha tudod mi a probléma és van rá megoldás, utána már lelkesebben vágtok bele.

Például a férjem apukájának nagyon rossz minőségű volt a spermája, az anyukája 5 babát veszített így el, mire kiderült, hogy nem nála, hanem a férjénél vannak a gondok.

Én inkább a gyógynövények mint a gyógyszerek híve vagyok, sok nőn segített már, esetleg nézz ennek utána:

[link]


Biztos tudod, hogy az sem mindegy, milyen lelki állapotban vagytok. Ha testileg minden oké, akkor nem szabad rágörcsölni és minden áron akarni a teherbe esést, csak élvezni kell az életet és várni a csodát.

Én is az első babám után, akivel nagyon könnyen teherbe estem, szerettem volna másodikat, de nem jött össze. Teljesen kész voltam, aztán már beletörődtem, hogy ez van, amikor egyszer csak nem jött meg. És ott volt a második pici is :) Akármilyen közhelynek tűnik is, de nagyon fontos a lelki háttere a teherbeesésnek. A szervezet valahogy érzi, hogy mikor jött el az idő.

További sok sikert és kitartást!

2016. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hű, ha szeretkezés közben is vérzel néha (csak úgy), akkor sürgősen menj el orvoshoz. Nem csak a baba miatt, magad miatt is. Hogy befolyásolja-e, azt nem tudom, mindenesetre ha tudod, hogy probléma van, akkor előbb azt kell orvosolni, és utána próbálkozzatok a babával.
2016. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1.* igen tudom miert tortent a veteles.. Meg repedt a magzatburok es elkezdett szivarogni a vizem.. A korhazba 3 napig voltam es remenykedtem hogy mentheto de 3nap alatt az osszes vizem elszivargot.. Es koszonom valaszod :/ 2* koszonom szepen a tanacsokat.. Jovohetre van idopontom remelem minden rendben leaz.. Felek.. Nagyon szeretnem a babat.. 3* koszonom neked is a valaszod.. Olvasgattam sokat es mehszajsebre gondolok.. De jovoheten a doki elmond mindent remelem nem lesz baj..
2016. jan. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!