Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok akiknél apa problém...

Lombikosok akiknél apa problémák voltak (alacsony spermeszám) milyen vizsgálatokat kértek a meddőségiben az anyától?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rákszűrés, Átjárhatósági vizsgálat, Hepatitisz, Hív, Helikobakter, Mikoplazma, Unraplazma, clamidia. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja 3. és 21 napi hormonsor :)
2016. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pf 😩 akkor van még mit. . . Átjárhatóságora miért volt szükség. Ilyen esetben nem mindegy?
2016. jan. 22. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mindent néztek amit az első leírt kivétel az àtjàrhatósàgit nem decenberbe keztük az egészet àprilisba kezdik
2016. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezeket mind nőgyógyász csinálja: Helikobakter, Mikoplazma, Unraplazma, clamidia? Ultrahang nem kell? Kb milyen árban vannak ezek a Vizsgálatok?
2016. jan. 23. 15:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a nőgyógyászom csinálta. Ingyen voltak a vizsgálatok. A Clamidia, Unra és mikoplzam ugyan úgy csinálják mint a rákszűrést. Ja és csak a szokásos díjat fizettem a dokimnak:)
2016. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült a baba? Annyira félek 😢 nem is igazán a testi hanem a lelki részétől. Csomó várakozás esetleg sikertelen beültetések 😡 Hogy tudtátok átvészelni?
2016. jan. 23. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk most lesz a 6. lombik. Decemberben volt egy 6 hetes vetélésem :( De közben kiderült hogy nem csak apánál vannak gondok. Inzulinrezisztencia és pajzsmirigy túlműködés + 1 éve endometriózis miatt ki kellett venni a bal petevezetőt :(
2016. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom 😢 neked is kijutott a "jóból" . Pont ilyenektől félek én is. Nem is értem ezt hogy lehet kibírni, nah meg még anyagilag is finanszírozni. Drukkolok hogy végre nektek is sikerüljön!😩
2016. jan. 23. 19:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi a párod spermaszáma? Az én férjemnek is alacsonyt mértek, 12 millió/ml (viszont a mozgásuk jó). Inszemet javasol erre az orvos, de az én kivizsgálásom még folyamatban van. Érdekelne, milyen adatok mellett van lombik javasolva.
2016. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy az első 5 lombik hiába ingyenes, ha a gyógyszerei kitesznek 100-150 ezer forintot... és abból semmit nem áll a tb.
2016. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!