Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A vaterás one step teszt nem jó?

A vaterás one step teszt nem jó?

Figyelt kérdés
Január 20-án volt ovum vagyis ma vagyok 10 dpo-n. Csináltam reggel tesztet de full negativ. Van esély hogy pozitiv lesz vagy semmi? Ki járt már igy és mikor lett pozi? A tüneteim iszonyat fáj a mellem néha hányingerem van. A tesztről is érdekelnének vélemények. Előre is köszönöm

2016. jan. 31. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 11ik dpo-n lett extra halvány pozitív.
2016. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény.Az is vaterás volt?
2016. jan. 31. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:

10. dpo-n még nagyon-nagyon minimális esélye van a pozitív tesztnek. Túl korai.

Vannak statisztikák, hogy a kismamák hány százalékának mikor válik pozitívvá, teljesen egyénfüggő. Nyilván minél korábban tesztelsz, annál kisebb az esély a pozira, még akkor is, ha amúgy babás vagy.

2016. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó teszt.

én az lh és hcg-t is használtam 2 gyereknél is jót mutatott.


együttlét után (2. fiunknál csak egyszer voltunk együtt) kb. 12 nappal volt pozitív halványan a hcg, ez kb. a 10. dpo volt mind a kettőnél.


2-3 nap, és biztosra fogja mutatni neked is.

2016. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem várok két napot és újra nekivágok. A petefészkemnél viszont nagyon furán fájdogál nem tudom mire vélni. A hőm fent van gondolom az is jó irok amint csináltam tesztet
2016. jan. 31. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Tényleg korai. A beágyazódás akár a 12. dpo-ig is tarthat de megtörténhet már a 7-8. dpon is viszont további napok, mire kimutatható teszttel (azt mondják 3-4 nap). 12-15. dpo között szokott pozitív lenni és igaz van olyan akinek 10-11. dpon pozitív a tesztje, de nagyon ritka.

Én 12 vagy 13. dpon teszteltem (nem biztos az ovu napja) és akkor nagyon halvány pozitív lett.

2016. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom korai csak félek hogy mi lesz
2016. jan. 31. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem az a teszt mutatta ki először 10 dpo-n esti vizeletből. nekem bevált.
2016. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval ma leesett a hőm, nagyon fáj a hasam valószinű megjön. Bár lenne még három napom mielőtt megjön mert még csak ma vagyok a 12 dpo-n. Csináltam is tesztet reggel de negativ lett sajna
2016. febr. 2. 08:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor igy nincs baba.. :(
2016. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!